Alte știri din fotbal
Cum vede Mircea Rednic revenirea lui Mirel Rădoi la FCSB: „Are niște principii pe care nu și le încalcă”
0
Reacția celor de la U Cluj după o nouă reprogramare cu CFR Cluj: „Noi am transmis clar”. Care este obiectivul „Șepcilor roșii” în play-off
0
Are vreo șansă contestația depusă la TAS contra lui Răzvan Burleanu? A trăit o situație identică și explică
0
Doar DOUĂ cluburi din Superliga au respectat în totalitate regula „5+6” impusă de FRF
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „optimilor” Ligii Campionilor continuă astăzi, cu alte 4 meciuri tari
4
Eden Hazard face o predicție halucinantă despre starul lui Real Madrid: „Săracul, își va încheia cariera devreme!”
0
Cel mai vârstnic antrenor din istoria Ligue 1 » La 73 de ani a venit să salveze echipa de la retrogradare
0
Reacția impresionantă a fanilor după rușinea cu Bayern » „Nu poți juca împotriva lor. Vor merge până la capăt!”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
1
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Nu mai vine asta inapoi. Avem tratat de extradare cu nemtii? :)...
Nu mai vine ăsta ... Mai bine pe plajă decât în beci ...
Buna seara. Vad ca ati schimbat designul siteului, de ce? Inca o chestie, nu merge sa dai reply decat la ultimile 3 comentarii. Mai am o intrebare doar. Domnul qpax si valah akbar au plecat si ei cu domnul Dragnea la finala sau posteaza in continuare aberatii la adresa lui Basescu? Multumesc.
TEXTUL este un pamflet si trebuie tratat ca atare:) Pentru toate celelalte exista master card....capul plecat sabia il taie....Codruta ,nu uita ca si tu,si taticul tau,fost securist aveti niste dosare care oricand poti fi reexaminate....atunci au primit "nup"pe viitor cine stie....Nu uitati ca si generalul Basescu,cand nu a mai fost folositor in colonia numita Romania a fost aruncat la gunoi....asta pt 'nemuritorii de la SRI"....
a venit inRo si le-a poruncit ***,pardon,cetatenilor,sa nu il schimbe pe numitul Coldea. Acesta era in dificultate,deoarce mafiotii care fusese uniti de taicul lor,un anume general Basescu,s-a pensionat. Atunci muza lui,Elena,intr-un moment de disperare a zis ca de fapt,justitia nu este justitie,ca de fapt generalul Coldea are agenti in presa,justitie,si ca ,impreuna cu un martian pe nume Codruta Kovesi calca in picioare orice urma de democratie. Desigur,martianul Elana Udrea,foarte corupt si foarte dezgustor,insa in disperarea ei ,atunci cand se ineca a vrut sa traga dupa ea si pe *** Romania. Acum,in ziua de azi,datorita lipsei de educatie SI DE PROPAGANDA INTENSA*** vad intr-o lupta pt putere 'o exprimare'a justitiei si a statului de drept. Un ***,pe nume Viorel Ponta,a faptuit atunci cand era avocat niste gainarii. Peste fix 2556 de zile,IN ACEIASI ZI cand alti ***I de la PNL depun motiunea de cenzura,DNA-ul da lovitura de gratie guvernului Ponta.... Martianul Ponta? ***,problema este ca cei care il vor inlocui sunt si mai rai...insa nimeni nu observa realitatea,deoarece PSD-ul,recte 'ciuma rosie'antipatica fiind,este tinta perfecta. Insa adevarata tinta nu este *** Ponta sau ciuma rosie,CI democratia si INSTITUTIA PARLAMENTULUI care ESTE ORGANUL SUPREM intr-o DEMOCRATIE. Atunci cand DNA-ul face majoritati parlamentare TRAIESTI INTR-UN STAT TOTALITAR!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
intrebare de 10 puncte:si-a luat și parașuta din parlament,sau nu l-a lăsat scoată de pușcăriaș?
...nu ne intereseaza politica ...*** ...un om faradelege care trage tot sportul in jos ...***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...nu l-ati votat la presedentie(,,tratatu' '')?!;)...si de ce ti-e frica nu scapi;);)..Interflugul sistandu-si existenta doar Lufhansa pluteste, gratie propriilor German wings..;)
Pe banii cui au ,,zburat''...pe banii ,,boborului''???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.