Alte știri din fotbal
Torje, uluit după CFR Cluj - Rapid: „Rar vezi așa ceva”
0
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Paul din Hamcearca și „Regele lipovenilor de pe malul stâng al Razelmului”. ...
Libertatea
Au aparut stoluri de pasari negre!
Mai multi prostovani nu cred...!
FC Parnaia...liniste tatica ca ai furat si mai vin 2 condamnari. Nu ma bucur de raul unui om dar sa fi infractor si sa ai tot tu gura mare asta e culmea..nea jiji numai aberatii vorbesti...adevarat ca sunt si multi prosstavani care cred :))
Eşti terminat, băşinosule!
Ba Gigele, vezi cum se intoarce roata? Poate nu esti tu pericol pentru societate si POATE ai fi fost gratiat. Dar cand te bati cu pumnul in piept ca Tarzan ca esti ursul, Mihai Viteazu, razboinicul luminii etc, superi multe lume. Gura bate beeep, daca nici pana la varsta asta nu ai invatat asta, iti meriti soarta. Acum nu mai esti invincibil? Plangi ca o femeie? Esti sensibil? Unde iti era ba sensibilitatea cand sfidai o tara intreaga urcat pe maybach? Cand injurai ca un decelerat jurnalistii la telefon? Fii ba demn si executa pedeapsa aia, iesi cu capul sus si arata lumii ca esti barbat adevarat. Popescu a refuzat gratierea si tu implori ca ultimul om. Esti patetic "viteazule"
Becali si cei care-l pupa-n fund - dupa dusuri! - fac o mare confuzie. Acelea nu sunt DREPTURI! Acelea sunt RECOMPRNSE! Care nu sunt OBLIGATORII!! Trebuie sa le meriti!!! Ce a facut Gigi Becali ca sa MERITE o recompensa?! NIMIC! Dimpotriva, a obstructionat, a adresat plangeri peste plangeri, a tracasat cu pretentiile sale, a introdus bani in inchisoare (cica i-a gasit in buzunar; haida de! -, nu a muncit deloc, nu a participat la activitati educative. In concluzie nu merita nicio recompensa!
Cand il vezi si auzi pe acest fiu al Diavolului, poreclit Gigi Becali, iti vine marea dorinta de a uita Porunca a 6-a! Asa cum si el si cei de teapa lui au uitat-o pe a 7-a!!!
://www.romaniatv.net/primul-interviu-cu-gigi-becali-din-puscarie-latifundiarul-este-distrus-si-face-declaratii-cutremuratoare_132011.html
ma,drepturile astea nu le are nici macar un om liber nu gigi becali,un infractor cu un cazier cat casa.
si apropo jiji.tu zici ca mor condamnatii in puscarii.oamenii mor si pe strazi si chiar si in canalele din bucuresti.de astia ar trebui sa avba grija statul roman si nu de cei care au devalizat statul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.