Alte știri din fotbal
Gabriel Tamaș a comparat Germania - Curacao 7-1 cu un meci rămas celebru pentru FCSB: „Păreau niște extratereștri!”
0
Unde va juca Georgi Milanov după despărțirea de Dinamo
0
Proaspăt operat, Ngezana explică motivul pentru care a mințit-o pe FCSB: „Mi-e foarte greu să accept”
0
Gigi Becali a primit o distincție importantă din partea Bisericii Ortodoxe Române
6
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, THRILLER cu 4 goluri după pauză! Reușita decisivă a venit în minutul 89
4
A dat startul recitalului ofensiv al Germaniei și dezvăluie: „Abia acum încep să realizez ce s-a întâmplat”
0
Dick Advocaat a explicat de ce a plâns înainte de Germania - Curacao: „Bucuria lor este fantastică”
0
„Îmi amintesc ultimul țipăt al mamei…” » Drama care i-a schimbat viața starului Portugaliei: „Am încercat să o scot, dar nu am reușit”
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
6
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
3
De ce nu l-a anunțat Adrian Veștea pe Ilie Bolojan că urmează să fie ...
Libertatea
„Cușca” anti-drone ridicată de Rusia peste o uzină strategică nu a făcut ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu îl apără pe Nicușor Dan și atacă partidele, după desemnarea ...
Libertatea
IoanaMaria *** sa ii spui cui te-a invatat sa vorbesti asa cu niste necunoscuti ce isi expun o simpla parere. Sunt curioasa: cand si-a tinut Psd-ul, nu jumate, macar 15% dintre promisiuni?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Putea fi numit doar Director la ”Cerematoriul Cenușa”... conform CV-ului .. și antecedentelor.. corupția ucide!
Pleacă ai noștri,vin ai noștri....
Te-a lasat Boc sa postezi o tampenie.Ce a oferit la schimb o punga de faina.
DNA nu poate fi desfiintat decat in visele tale erotice.In realitate e imposibil.
ce fata de sportiv are... '***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Incetati bai cu demagogia. Ce treaba are ANPC cu nenorocirea de la Colectiv. De la bauturi si chipsuri expirate a luat foc tavanul?? A cautat si Ponta un vinovat la indemana si l-a gasit pe fraierul asta sa-l dea afara, desi nu avea nicio treaba. Si voi prin articolul asta aratati ca n-aveti mai multa minte decat Ponta la vremea aia. Lasati omu in pace ca nu e de blamat pentru nimic legat de subiectul asta
multumim pesedistilor din teleorman, gorj, dolj si restul tarii pentru votul depus. dar pe viitor cand va trimiteti copiii la concerte si evenimente sa o faceti pe raspunderea voastra caci oamenii pe care voi i-ati votat le apara acum destinele.
altul care a fost pe la OPC/ANPC si ajunge ministru.
Daca dragnea implementeaza jumatate din ce a promis devine presedintele Romaniei in 2019.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.