Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
fiind o femeie căsătorită ca şi mine!! asta da stire.FELICITARI MUTU.Esti femeieeeeeee
pentru voi "e grele ca e multe"! voi nu vedeti ca acest ziar a devenit tabloid de can can ? mutu zice ca nu a fost el, si mai mult decat atat,zice ca nu a intalnito niciodata,iar jurnalistii facuti la apelul de seara la spiru harat ,zic ca s-au intalnit la evenimente mondene !!!
nup... ospătar de lux în România...
:))) il impacheteaza si-l da la rechini, dupa ce-l pune sa-si inghita barbatia!!! :))))
poate ar trebui sa il anuntam pe socrul lui Mutu, sunt sigur ca i-ar face placere sa auda asa ceva :)
poate ar trebui sa il anutam pe socrul lui Mutu, sunt sigur ca i-ar face placere sa auda asa ceva :)
omule, nu toata lumea o cunoaste pe antonia, in schimb si bunica a auzit de mutu.......
Draga domnule, "fabulos" este unul dintre putinele cuvinte pe care cei care transpira butonand la tastatura acestui "ziar" de pe NET il folosesc aproape in orice imprejurare. Respectivii butonari sunt convinsi ca i-au inteles sensul dar situatiile in care il folosesc dovedesc tocmai contrariul! Fabulos, nu?
Tot astept sa apara si raspunsul fabulos. Unde e?
daca si Antonia are nevoie de publicitate....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.