Alte știri din fotbal
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Rapid, în căutări pentru un nou transfer » Postul vizat de Costel Gâlcă
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
USR e singurul partid ce mai crede în principii
Pai Tolontan nici acum??? Așa ceva....?????
Cu USR ne paste falimentu Romaniei, astia sunt pusi de francezi sa taie tot in tara.
MUPPETS SHOW.....CASCADORII RASULUI....Circ pentru prosti USR-ul asta...
Oricum pica guvernul dar sunt niste alegeri foarte interesante si de care o sa-mi para rau. Si asta la sport e atipica, nu are nicio treaba cu sportul de performanta dar poate asa ar si trebui sa stea lucrurile... sa fie un ministru orientat catre sportul de masa, catre tineret.
La educatie si cercetare a pus functionari profesionisti. Oameni care stiu sa faca nimic. Oricum nu trece, dar expune limitele intelectuale ale gruparii USR PLUS.
Oricum nu trece.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.