Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
steaua campioana cfr nu mai e
Nu ati jignit pe nimeni doar ati spus ca CFR-ul e mai greu de digerat decat mititeii
Dl Muresan unii au mai multe drepturi decat altii in tara asta
aceasta emisiune este ptr a se scuza Muresan si arbitru Tudor sau sa se analizeze ce sa intamplat la Craiova,unde a fost furat unor copii aceasta victorie,nu ce spune domnul Muresan sau Tudor ptr ca ati vazut ca fiecare cauta scuze,pe mort nu-l mai intorci de la groapa
domnule Muresan inteleg ca ati castigat pe merit pana acum,dar la meciul cu Craiova Clujul a fost clar avantajata asa ca nu exista scuze,daca aveti onoare ,cereti rejucarea meciului
nu as vrea sa se supere nimeni ,daca nu se mai pot face smecherii intre presedintii de club ,cum de se mai pot face cu arbitrii?va rog sa va amintiti ce au facut anul trecut cu vasluiul.cum se poate ca in fiecare an greselile sa fie in favoarea clujului?va rog sa raspundeti.....si sa aratati faze va rog de la jocul cu vasluiul de anul trecut din cupa
Cat o sa mai fure? Rusine!!! Rusine sa va fie! Avram ce face? Doarme!
domnul muresan daca credeti ca a fost un meci corect si bred pitt nu va ajutat dece nu rejucatii meciu sa dovediti ca nu a fost asa.inseamna ca nu aveti sange in dvs.sa va fie rusine domnul muresan,arpad paskanii mafia fotbalului romanesc sa va fie rusine.vati batut joc de o echipa tanara.kare au muncit din greu sa califice,si voi iati furat.
sa ma adresez cu domnule?nu pot... intrebare, 1.Cate voturi are promise PDL - ul pentru victoria de aseara?
1.Domnule președinte Mureșan, de ce au fost schimbați într-un an și jumătate 4 antrenori: ANDONE, TROMBETTA, UHRIN și ANTONIO OLIVEIRA? 2.Ce a contat mai mult faptul că nu au fost agreați de jucători sau faptul că a fost un conflict între ei și conducere? 3.De ce ați renunțat așa de ușor la FABIANI pentru bani sau din cauza vieții extrasportive? Vă mulțumesc.Toate cele bune!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.