Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
sunte-ti nebuni,mi-am pus cablu RCS cu toate ca am dolce ,acum platesc cele doua abonamente ,mam jurat ca nu mai primesc RCS in casa mea si voi ma-ti obligat , sa va fie rusine , am sunat la dolce si stitii ce mi-au zis operatorii! ca nu ve-ti mai primi drepturile niciodata ale ligi 1.lamentebil asa au ajus sa minta operatori de la alte companii. sut disperatii de cate apeluri primesc pe zii.SA VA MEARGA DIN PLIN IN JOS .
unde intru sa vad bistrita cu steaua
apropos,am vazut un singur meci la un amic ce are rds,transimiunea e subtirica...mai trebuie lucrat! am tot citit comentariile celor ce va viziteaza site-ul...chiar nu tineti cont de ele? chiar nu da-ti niciun raspuns? nu vedeti ca v-au pus la zid chiar toti? pacat,sincer eram fan Geambasu si Gradinescu...datorita gsp.tv mi-au devenit antipatici...daca ar fi dupa mine,as plati ca sa vad toate meciurile din liga 1, insa v-ati intrebat, cati isi permit treaba asta??? ia intrebati-va !
Sa va fie rusine. Mai mult de trei sferturi din Romania nu poate vedea meciurile din Liga 1. De ce? Din cauza lacomiei VOASTRE. ps. Acelasi lucru este valabil si pentru comentatorii care au plecat din TVR. Oricum nu este nici o pierdere. Nu stiu cum se comenteaza un meci. SUNT FOARTE SLABI. SA VA FIE RUSINE.
cata nesimtire, sa mi spun parerea despre un meci pe care prin bunavointa voastra nu l-am vazut. dar lasa ca e bine ca le vedeti voi si discutati intre voi specialistii ca de noi prostimea le putem asculta si la radio ca pe vremea raposatului. felicitari tuturor comentatorilor de la gsp care dau dovada de inalte cunostinte fotbalistice pentru ca acum daca nu mai are cine sa ii contrazica au devenit experti! rusine geambasu , rusine ioanitoia, atat de rau ati ajuns!
sunte-ti atat de disperati dupa audienta si incat ati inceput sa oferiti cate o bancnota de 500 ron la ziarul vostru de toata jena sa va fie rusine.
nu va e rusine nici dupa atita timp na ti reusit sa rezolvati ceva pentru ca oamenii din toate tara sa se poate vedea meciurile din liga 1.tare pute ceva la voi,odata si odata veti cadea si voi jos,va veni si timpul vostru dumnezeul vede totul.
a-ti adunat toti comentatorii din tara!ce faceti cu ei?lumea nu vede fotbal!o sa priviti dupa spectatori exact ca gembasu!rusine!!!
ce tot inventati fel de fel ?degeaba.cum sa comentez despre un meci ,o faza etc. daca eu nu vad meciurile.si la antena ,tvr ,etc.unde se discuta despre liga 1 stau asa inert ptr. ca nu stiu despre ce e vorba.asa ca vorbiti degeaba.rusine,rusine...de 1000 de ori.
Pot sa uit online meciurile din liga I pe acest site????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.