Alte știri din fotbal
Adrian Șut, prezentat oficial la Al Ain » Primele declarații
3
Zi compromisă în Antalya? Furtuna dă peste cap planurile echipelor din Superliga: decizia de urgență luată
0
Oltenii își pot pierde „giuvaierul” » În ce condiții ar putea pleca Ștefan Baiaram: „Am avut ofertă clară”
0
„Record!” » Revine să o ajute pe FCSB în play-off
0
Știri din fotbal internațional
Flick i-a propus lui Deco atacantul ideal pentru Barcelona » Costă 65 de milioane de euro!
0
Chivu, model și pentru fostul coleg campion european: „M-așteptam la acest impact la Inter. Nimeni nu-i ca el”
0
Horațiu Moldovan, deturnat: răsturnare de situație în Portugalia
0
Edoardo Bove își ia adio de la Roma și revine în fotbal » Cu cine semnează mijlocașul cu defibrilator implantat
0
Lifestyle
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
6
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
8
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Doi români s-au dus la schi în Ucraina, și-au rezervat cameră de hotel, dar ...
Libertatea
hahaha ce m-am mai distrat atunci. cautam porecle dinamovistilor si faceam misto de ei :). de atunci nu s-a schimbat nimic :D
Pai cum sa aduca aminte de ceva rezultate "bune" ale stelei k deh sunt si ei stelisti si ar fii si culmea...daca tot au inventat ziua asta remember macar sa'si bata joc de adversari...
pt.steaua: cand nu mai stii ce sa spui, te iei de porecla mea. circo vine de la circotas.
si ciuca batailor nu cred ca e dinamo cu toate ca n-am participat in CL ,CI STEAUA CARE CAND AU COMIS-O AU COMIS-O RAU DE TOT VEZI SCORURILE DE NEPREZENTARE OBTINUTE DE ECHIPA DIN GHENCEA DE-A LUNGUL ANILOR
pt magika:sa-TI AMINTESC CA DINAMO IN ANII ACEIA I-AU RUPT PE LAHTI CU 1-0 SI 3-0,iar voi va bucurati ca i-ati eliminat parca prin min 86 ,ffff greu pe 'celebra echipa'.
mai baiete,cum e si numele tau..circo...asa e si echipa voastra d catei,din cate imi aduc aminte voi sunteti aia care va tot pregatiti de liga campionilor de vreo cativa zeci d ani.Hai pa circule ne mai auzim.
de ce nu aduce gazeta aminte si de montpellier-steaua 5-0, sau psg-steaua 5-0, sau eliminarea stelei in partida cu celebra formatie st.gall?????
Astea sunt "performantele" cateilor prin Europa ! Ca sa le improspatez memoria catelusilor, drumul Stelei pana la Sevilla 86' a fost urmatorul : Velje ( campioana Danemarcei ) Honved ( Camp. Ungariei ) Kussysy Lahti ( camp. Finlandei ) Anderlecht ( camp. Belgiei ) si FC BARCELONA ! Deci, in afara de Kussysy Lahti am intalnit numai echipe puternice ! Si KL eliminand la vremea respectiva campioanele URSS-ului si a Iugoslaviei !
s-o fi facut dinamo de ras cu echipele mici in europa dar a batut pe cine trebuia la scor...pe hamburg, pe everton(care daca nu ma insel il obtinu-se de pe locul 5!!)...si ciocu mic voi cu steaua spuneti cu ce echipe a jucat steaua pana in finala??vai ei....dinamo a dat in semifinale de liverpool nu rahaturi....!!!
chiar dinamovistii ne fac sa ne aducem aminte de acest rezultat cand spun ca steaua nu avea cum sa termine 100 de partide fara infrangere in romania.pai daca steaua era campioana europei iar a 2-a echipa era eliminata de nentori cine ar fi batut in perioada aceea pe steaua care a dominat fotbalul european pana in 89 jucand inca o finala si o semifinala de c c e.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.