Alte știri din fotbal
„Din tată-n fiu” la Craiova, cifre impresionante! Proiectul prin care aproape 50.000 de elevi au susținut noua campioană
0
Se schimbă pentru a doua oară data Supercupei României
0
I se pregătește ceva! » Planul lui Hagi cu David Matei la echipa națională: ce l-a impresionat total pe selecționer
1
Dinamo cu echipa secundă la Cluj: 5 detalii interesante înaintea ultimei etape cu „frații” de la U
0
Știri din fotbal internațional
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Statuie și tribună care să îi poarte numele lui Pep Guardiola, după plecarea de la Manchester City
0
Scandal în Premier League? » Chelsea îi solicită lui Manchester City o compensație!
0
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Eu cred ca a fost un gest normal,european.Eu sunt ungur si pot sa zic ca nationalismul nu are ce cauta intr-o europa unita.Imi pare foarte rau ca acest mare sportiv a fost omorat si sper ca acest gest arata stupiditatea nationalismului promovat de PRM,Vadim si Partidul Civic Maghiar,Tokes.
o mica diferenta, nu noi le-am facut statuile din Arad, , au fost facute de unguri, cind Ardealul era sub ei. Comparatie complet deplasata
da, un gest frumos dar ar fi fost mai bine sa nu sa se ajunga aici. ci care au postat inaintea mea si critica gradul de civilizatie al romanilor sa nu uite ca noi le-am facut statuie la 13 generali unguri, care daca stam bine sa analizam faptele lor nu ar fi meritat acest gest din partea noastra.
da-l in pula mea de sugaci
pentru totii nationalistii tampiti. ne dau ungurii lectii de civilizatie. nu conteaza ce nationalitate ai. important este sa fii OM!
frumos din partea lor. iar noi romanii nici macar atat nu putem..... doar sa injuram ungurii....... vai de capul nostru
frumos gest.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.