acu pe bune....UTA e cea mai buna echipa din serie evident...ce era asa imposibil sa bata la marea Juventus din Colentina???cine e aceasta Sepsi venita din Liga a 3-a fara stadion si fara spectatori...ne-am saturat de toate *** de echipe

blatistu49  •  24 Aprilie 2017, 19:00

***

adrian_riga
adrian_riga  •  24 Aprilie 2017, 18:16

sunteti penibili. scrieti "meciul a fost 2 pauză / 1 final, un rezultat care putea aduce unui parior inspirat un câștig de 20 de ori mai mare decât suma mizată" dar tot voi scrieti mai sus ca nu s-a pariat pe 2 pauza 1 final! ci doar ca s-a pariat pe 2 la pauza! asta nu e nimic deosebit. un jucator care avea pariati bani multi pe 1 pauza sau x pauza, dupa minutul 35 cand cota pe 2 pauza creste f mult poate paria pe aceasta cota ca sa se "acopere". si evident poate repeta pariul pentru ca atat timp cat e 0-0 cota creste la fiecare minut.

raducallin
raducallin  •  24 Aprilie 2017, 18:11

Domnule Stucan , despre meciul Juventus UTA ce ne spuneti ? Sau vi se pare un meci corect ?

raducallin
raducallin  •  24 Aprilie 2017, 18:09

Juventus- UTA mi se pare mai scandalos , decat Sepsi-Timisoara , dar ambele put a blat .

1425838917717550
John Milne  •  24 Aprilie 2017, 17:11

***

John Milne  •  24 Aprilie 2017, 17:07
Postat de blatistu49 pe 24 Aprilie 2017, 16:44

BAAAA STIUKY lasa ba balta dar de FVCSB u nu mai scrii de blaturile in serie spre BLAT27 sa u de HOCONDESCU FANDURII cu pauzele final 1....2 si urmatoru baa 2...1retrage ba badarane articolul baaaaaa

***

blatistu49
blatistu49  •  24 Aprilie 2017, 16:44

taunul.
taunul.  •  24 Aprilie 2017, 16:29

Vazut meci. Curat murdar, coane Fanica ! Adica o mizerie de blat. Ca multe altele. Si liga 2 si in liga 1. Conform devizei "concursul se tine joi si postul e ocupat de marti" FCSB ia titlul, Astra cupa, etc.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  24 Aprilie 2017, 16:16

Posibil să fie meci aranjat...chiar l-am urmărit...timișorenii au fost foarte bine organizați in apărare și la mijloc in prima repriză...in repriza a doua parcă au intrat alții pe gazon.