Alte știri din fotbal
Scouterii din străinătate au venit să-l vadă pe jucătorul Craiovei la debutul în Liga Campionilor: „Deosebit de interesant, profilul lui amintește de Thorgan Hazard”
0
„Toată lumea știe” » Fostul coleg de cameră al lui Gabi Mureșan: „Un lider. Și un om blând, implicat”
1
Supercupa cu miză istorică: Bergodi poate cuceri trofeul pentru a treia oară, Coelho vânează o performanță unică
0
PNL, mesaj emoționant după decesul lui Gabi Mureșan: „Asta stă mărturie”
0
Știri din fotbal internațional
Scandal ajuns în Parlamentul UE » Fotbalul european e somat să cerceteze rolul avut de SUA în cazul Balogun!
0
Lamine Yamal i-a lăudat pe Ronaldo, Messi și Neymar înaintea „sfertului” de la Mondial: „Au marcat copilăria tuturor”
0
Franța - Maroc, pentru semifinalele Campionatului Mondial » Echipele probabile: absență grea
0
Englezii se tem de Haaland înaintea „sfertului” de la Mondial: „L-a oprit cineva vreodată?”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Interviu cu Viorel Pașca: „Dacă mă închid, asta e, o să rezist cumva. Mi-e ...
Libertatea
Răceala lui Trump față de Giorgia Meloni, surprins la summitul NATO, ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vazut meci. Curat murdar, coane Fanica ! Adica o mizerie de blat. Ca multe altele. Si liga 2 si in liga 1. Conform devizei "concursul se tine joi si postul e ocupat de marti" FCSB ia titlul, Astra cupa, etc.
Sepsi campioana,oli ola!Echipa este de mare valoare moral si nu permite joc de culise mudar,mey!Si club da egzemplu si la altii de toleranta si buna convietuire,fiindca are fotbalisti multi roman,doar capitan este maghiar,dar voi vreti doar scandal!
După ce Juventus București, a câștigat toate disputele cu arbitrii, acum s-a apucat să vândă meciuri. Pe voi vă deranjează mai degrabă, faptul că o echipă ca Sepsi OSK este din județul Covasna, și care e problema?! Atunci poate nici eu nu sunt de acord, ca un oraș să aibă mai multe echipe în primul eșalon
Cred ca SEPSI OSK ca si SEPSI SIC la baschet,sta in calea si gatul multora!! Ce aranjament domnilor??Revedeti meciul !! Eu cred mai degraba ca vreti sa luati atentia de pe meciul JUVENTUS - UTA si sa impiedicati echipa covasneana sa promoveze in esalonul prim. Juventus-UTA poate fii suspectat mai degraba : UTA jucand in deplasare chiar la echipa care conduce clasamentul,dupa o evolutie perfecta in campionat!! Oameni buni,totul este bolnav la noi !
acu pe bune....UTA e cea mai buna echipa din serie evident...ce era asa imposibil sa bata la marea Juventus din Colentina???cine e aceasta Sepsi venita din Liga a 3-a fara stadion si fara spectatori...ne-am saturat de toate *** de echipe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunteti penibili. scrieti "meciul a fost 2 pauză / 1 final, un rezultat care putea aduce unui parior inspirat un câștig de 20 de ori mai mare decât suma mizată" dar tot voi scrieti mai sus ca nu s-a pariat pe 2 pauza 1 final! ci doar ca s-a pariat pe 2 la pauza! asta nu e nimic deosebit. un jucator care avea pariati bani multi pe 1 pauza sau x pauza, dupa minutul 35 cand cota pe 2 pauza creste f mult poate paria pe aceasta cota ca sa se "acopere". si evident poate repeta pariul pentru ca atat timp cat e 0-0 cota creste la fiecare minut.
Domnule Stucan , despre meciul Juventus UTA ce ne spuneti ? Sau vi se pare un meci corect ?
Juventus- UTA mi se pare mai scandalos , decat Sepsi-Timisoara , dar ambele put a blat .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.