Alte știri din fotbal
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Cristiano Bergodi, după ultimul meci al sezonului: „Conducătorii știu”
0
Știri din fotbal internațional
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Valencia - Barcelona » Lewandowski înscrie la ultimul meci pentru catalani
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
acu pe bune....UTA e cea mai buna echipa din serie evident...ce era asa imposibil sa bata la marea Juventus din Colentina???cine e aceasta Sepsi venita din Liga a 3-a fara stadion si fara spectatori...ne-am saturat de toate *** de echipe
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunteti penibili. scrieti "meciul a fost 2 pauză / 1 final, un rezultat care putea aduce unui parior inspirat un câștig de 20 de ori mai mare decât suma mizată" dar tot voi scrieti mai sus ca nu s-a pariat pe 2 pauza 1 final! ci doar ca s-a pariat pe 2 la pauza! asta nu e nimic deosebit. un jucator care avea pariati bani multi pe 1 pauza sau x pauza, dupa minutul 35 cand cota pe 2 pauza creste f mult poate paria pe aceasta cota ca sa se "acopere". si evident poate repeta pariul pentru ca atat timp cat e 0-0 cota creste la fiecare minut.
Domnule Stucan , despre meciul Juventus UTA ce ne spuneti ? Sau vi se pare un meci corect ?
Juventus- UTA mi se pare mai scandalos , decat Sepsi-Timisoara , dar ambele put a blat .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BAAAA STIUKY lasa ba balta dar de FVCSB u nu mai scrii de blaturile in serie spre BLAT27 sa u de HOCONDESCU FANDURII cu pauzele final 1....2 si urmatoru baa 2...1retrage ba badarane articolul baaaaaa
Vazut meci. Curat murdar, coane Fanica ! Adica o mizerie de blat. Ca multe altele. Si liga 2 si in liga 1. Conform devizei "concursul se tine joi si postul e ocupat de marti" FCSB ia titlul, Astra cupa, etc.
Posibil să fie meci aranjat...chiar l-am urmărit...timișorenii au fost foarte bine organizați in apărare și la mijloc in prima repriză...in repriza a doua parcă au intrat alții pe gazon.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.