Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj – Alashkert » După egalul din tur, clujenii vor să obțină calificarea în Gruia. Echipele probabile
0
FK Auda - FCSB, meci capital în Letonia » Câte bilete au vândut balticii + echipele probabile
0
Planul FIFA i-a adus pe baricade! Fanii cer reprezentativei Angliei să boicoteze Cupa Mondială!
0
Panduru și Neagoe au pus tunurile pe Filipe Coelho: „N-ai învățat nimic!”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Deci Telekom va transmite in continuare UCL si UEL
De patroni care sa bagae ei bani nu e nevoie ? La ce fotbal avem televiziunile platesc prea multi bani. In afara de cateva derby-uri sunt meciuri pe care le poti folosi in loc de somnifere.
Nu stiu de spulberat, dar o echipa de Championship, fie ea si de mijlocul spre partea de jos a clasamentului, are sanse mari la titlu in Romania.
va plangeti ca dati 30 mil la liga 1 care nu ofera spectacol. aia sunt bani in fotbalul modern. eu in locul presedintilor de la lpf as pune numai per-pe view. sa nu mai se uite tot taranu la fotbal si fie platit daca vrei sa te uiti sau sa te duci pe stadion.
t3l3kom.nu prea e
ce bine imi pare pro tv. ca romania sa ridice capu in eu la acest sport campioana tari trebuie sa ia cel putin 20-30 mil, in caz contrar va rog sa nu mai visati primaveri europene . nu avem ce cauta acolo! normal ar fi ca o echipa din liga 2 anglia ( championship gen divizia b nu liga 2 de la ei) sa spulbere campioana cu 2,3-0 din cauza bugetelor. rusine tara saraca (cei care au facut-o asa) si voi televiziunilor - cablistilor, ciocul mic ca suntem (ti ) saraci rau.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.