Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Astăzi sunt programate 7 meciuri
4
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
1
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
0
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Cea mai bună tragere, vom câștiga grupa!”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Cu toata dragostea, cu cati bani a intrat Prodanca , actionar majoritar la televiziunea mentionata? Intreb pentru un prieten !
LA INAUGURARE VINE SI REGHE?
Deci Doamne ferește!
Prodanca, nu te doare sa o privesti, dar cand deschide gura fugi in doua directii
„Mă întorc la prima dragoste, vom fi numărul 1!”... va apărea o nouă ramură sportivă pe canalele tv patronată de ” sexy impresara” și se va numi Lapte Gros Live . Nu vor lipsi numeroasele pictoriale cu trupul ei dar și zeci de imagini cu vasta sa garderobă . Asta așa să moară dușmani mei inclusiv Reghe .
Doamnă , se pare că-ți lipsește ceva ... Numele de familie ...
Si vom avea radio sant despre "minunata familie"Prodan..sau stiri despre amantele si masinile fotbalistilor..O sa fie ff interesant..Si tu gandesti ca si Becali..Banii crezi ca rezolva tot..Nu e de loc asa..Trebuie sa pui si tu mana pe carte..
Sa speram ca ,,Cocalarismul va eșua “ și vom rămâne la profesioniști nu la astfel de oameni.Poate isi mai face și vreun manelist un canal de muzica ,un infractor din politica un canal de afaceri ( cum sa furi de la stat) și uite ce programe mișto vom avea.
barbati rautaciosi ! din comentarii se vede ca nu le plac femeile puternice ! bravo anei maria prodan ! succes !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.