Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
După Dinamo Zagreb - FCSB, Charalambous comandă o ședință cu Becali și MM: „Trebuie să existe o schimbare”
0
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Si ce cauta stirea asta intr-un ziar de sport? Nu este de ajuns ca aproximativ un sfert din pagina (toata partea dreapta) contine articole ce nu au legatura cu sportul?
muriti de ciuda ba ca sunteti condusi de un Stelist. Basescu, un Stelist adevarat... a fost la un pas de a scapa Steaua de un ha.ndicapat mintal.
datoria o acoperim noi si uramasi nostri !
SA TRAITI TOTI ASA CUM ATI VOTAT !!! deci peste 50% din romani inca halesc tot ce li se spune. Sa il vad acuma pe Base cum acopera datoria de peste 80 miliarde de euro pe care o are Romania!
Va fii vai de capul alora din PSD nu de al nostru.V-au prostit astia cu televizorul rau... inainte sa postati pro Geoana, ganditi-va la ani 90 si Iliescu care a rupt tara.Orice padure are uscaturi dar la PSD nici macar un fir de iarba nu mai e.
majoritatea votantilor psd sunt niste oameni de nimic carora nu le place munca..care stau cu mana intainsa cersind ajutor social in loc sa puna osu la treaba...nu-i de mirare k cei mai multi votanti ai lu basescu sunt din ardeal-banat si diaspora..oameni cu initiati-va care nu se feresc de munca..in schimb cei ai lu geoana sunt din oltenia,sudu moldovei si cartierele sarace ale bucurestiului(crangas,ferntari)intrun cuvant niste putori.
nu prea vad ce legatura are asta cu sportul :) oricum tot aia si cu base si cu geana
pai cam asta le e mentalitatea. daca s-ar putea sa munceasca cineva pentru ei si sa primeasca totul de-a gata.
o sa muriti de foame ! cu tatucu geoana era altceva mai o loterie ,mai un contract cu ministeru transporturilor.. cat despre olteni nu cred k vor avea probleme cu basescu..ei au o problema cu interlopu mititel..de el tb sa scape.
problema este alta.Ceea ce nu inteleg multi, ca sa nu zic majoritatea, e faptul ca o facultate terminata nicaieri in lume nu garanteaza un loc de munca.In capitalism calitatile dobandite in scoala ti le demonstrezi plecand de jos; nu sta nimeni sa te astepte iesind cu diploma pe poarta facultatii sa te angajeze.Nu ai terminat facultatea si ai asigurat un post de conducere doar asa ca ai studii superioare.Iti lipseste practica.am terminat in 2006 si m-am angajat pe 2 lei.in timp am avansat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.