Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Atunci de ce te-ai mai obosit sa citesti articolul asta? Pe mine nu ma intereseaza Formula 1 ... dar nici nu incerc sa conving oamenii ca nu merita sas euite la Fromula 1. Mi s-ar parea deplasat.
Nu ma intereseaza liga 1 punct.
de ce nu-ti mai place matematica :) ? sincer nici eu nu cred ca vor avea 2 milioane de abonamente vandute ... insa poti sa vezi si tu ca este o marja de eroare considerabila.
As putea sa vad pe streminng liga 1, dar nu ma intereseaza...
Cred ca tu ai probleme de logica, nu prea stii sa citesti printre rinduri de unde aceasta politica a RDS-ului:)
Fa calculul si cu 1 milion + bani din reclame. O sa vezi ca tot sunt destui bani.
daca tu vrezi ca ce ai vazut pe streamin a fost HD inseamna ca nu ai televizor. si daca esti dispus ca timp de 5 ani sa intinzi cabluri prin casa sau sa te chiorasti la display de laptop ... iti meriti soarta. ai grija sa cumperi paine la 1 leu ca e mai ieftina ... sa nu cumperi paine de calitate la 5 lei ca e teapa ... inceraca sa te prosteasca sistemul.
Foarte matur! Cred ca dunga e fff groasa!
Dar are 2 milioane de abonati care dau 2 euro pe luna?
Mai taie din ele da-le .....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.