Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „Lucescu a vorbit cu secunzii, după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
15
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
Se poate vedea lejer si pe mywebtv si nu am auzit decat arar abonatii sa renunte la serviciile RDS pt. liga 1.In plus au anuntat fair ca au dat liga 1 fara a cere nimic in plus la abonamente ,la fel vor face si in continuare adica nu platesc nu ofera liga . Numai cei rauvoitori nu recunosc ca au servicii bune la preturi fara concurenta ,plecand de la internet tv si terminand cu digi mobil !
Rds nu se va rupe dar va pierde abonatii iubitori de fotbal romanesc. Ca sa compenseze acest lucru a inceput sa cumpere retele locale de cablu.
Ambitie prosteasca a celor de la Rds care nu e benefica pentru abonati.
Unde? La upc? Stie toata lumea. Am crezut ca la digi
sopcast- gratis; Look Tv- gratis....
din combinatia asta putea sa castige toata lumea. In momentul asta rcs pierde abonati si bani din pacate. Si totul pentru ca vor monopol. Nu i-a durut pe ei de corectitudinea tranzactiei
Intra-adevar oferta e foarte buna si ai pachete multe de unde poti alege. Ca mare plus: echipamente moderne din ce am vazut
La UPC sunt cele mai avantajoase conditii, acest lucru e evident din lista de preturi afisata pentru toti furnizorii de Liga 1 din Romania. Un alt avantaj al lor este ca sunt foarte profesionisti, atat cu instalarea cat si cu mentenanta si raspunsul la solicitarile clientilor. Se cunoaste influenta managamentului occidental
Look Plus care transmite 4 meciuri pe etapa se vede de catre toti abonatii UPC, Rtc, Orange, etc. fara costuri suplimentare de aceea sunt 3 milioane de abonati care vad Liga1.
Daca ma gandesc bine din combinatia asta a castigat Paskany care a luat bani frumosi pe Look TV, UPC pentru ca a semnat primul pentru LIGA 1 si majoritatea celor care se muta se vor muta la ei si cred ca si Gino pentru ca ma indoiesc ca lui nu i-a iesit nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.