Alte știri din fotbal
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
voi sunteti 3D !!! mie mi-ar fi rusine sa ma laud pe net cum faceti voi cand incurajati MITA !!! DOAR 3,4 ZIARE LA FIECARE CHIOSC??? SUNTETI O RUSINE !trebuie sa dai bani in plus la vanzatoare sa-ti opreasca un ziar ...IDEEA ESTE BUNA DAR CUM ATI PUS-O IN APLICARE ESTE UNA DE AMATORI....MACAR SA INVATATI CEVA DIN ASTA ,DAR FIINDCA SUNTETI ROMANI ASA O SA RAMANA!!!
nu mai apar alte editii gazeta 3d?n-am apucat sa-l iau,cred ca s-a trezit lumea la 5 dimineata sa-l ia,la 10 nu mai era.
Sa va fie rusine,mazeta de cacaua,ideea e furata de la Prostsport,daca nu faceau aia mare tam tam cu ocherii astia,nu va manca nici pe voi in vesca sa iesit cu 3D.Si va mai si laudati ca voi sunteti primii,aia au vandut de 100 de ori mai mult ca voi astazi,muhahaha!!!!!
La ora 8:30 in Arad nu se mai gasea Gazeta. La fiecare chiosc s-au primit 4-5 exemplare. Daca tot s-a facut reclama intensa de ce nu s-au tiparit mai multe exemplare??? pentru a ni se spune: "Gazeta s-a vandut foarte bine"... adica 3-4 exemplare la fiecare chiosc.
Pai voi credeti ca oamenii astia sunt tampiti cand zic PENTRU TINERI? ati scos 1000 numere si le-ati vandut dimineata la mosaraie: asta sprijina gazeta mosaraia. Am umblat 1 ora juamte si nu am gasit nici macar prosport (si nu a cautat a 11 ci al 9:30) Nu credeti ca mai puteti scoate un numar dintr-asta cu ochelari?
yo acu am gasit:)ziar:))am avut norok;)duceti-va in real carrefour metro maazinele astea mari io din real am luat;)asa ca bft..sper sa fie de folos sfatu meu
protectia consumatorului ce zice ,ca ne sunt bagate pe gat anumite produse,fara sa avem alternativa de a alege?
ok....de acord cu noua tehnologie,dar badea gheorghe,vrea sa citeasca si el ziarul(si nu numai asta)....deci vrea sa l citeasca si el in format normal.... numai de dragul de a fi in pas cu tehnologia ,ca sa le facem altora vanzare trebuie musai sa cumparam....nu stiu ce ca sa faca altii profit pe spinarea noastra exact ca si cu televiziunea....eu vreau sa vad imaginile normal,cum le vedeam inainte,numai ca sa faca altul vanzare la produs eu trebuie sa cumpar tehnologie de nu stiu care.... cr
care de la care ati furat ideeacu 3D-ul? sper sa nu ne bombardati acuma cu poze 3D, ar fi cea mai proasta idee pe care ati avea-o! numai asa ati putea avea, non-stop, frigiderul plin cu carne ;)
hai ma va potoliti cu astea si voi si proo sport ce este asta..circ..ziar 3d,,la ce ajuta .. se pierde farmecu ziarului...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.