Comentarii (55)
claudiu.cfr
claudiu.cfr  •  20 Martie 2011, 22:29

pentru sumudica: crezi ca faptul ca d-nul copos este mai rezervat in declaratii in presa la adresa echipei decat a fost anii trecuti,te ajuta sa te concentrezi mai bine la ceea ce ai de facut? pentru ilie stan:in cat timp credeti ca victoria branesti va ataca cupele europene?

kopilul1994
kopilul1994  •  27 Februarie 2011, 23:22

pt Sumudica,,,daca maine ar venii Domnul Copos la tine si tiar zice ca esti obligat sa iei campionatu,,,,ke iai raspunde?

kopilul1994
kopilul1994  •  27 Februarie 2011, 23:20

kopilul1994
kopilul1994  •  27 Februarie 2011, 23:17

pt ilie stan,,,,daca peste cateva etape tiar face steaua o oferta,ai acceptaua?

bvfzr
bvfzr  •  27 Februarie 2011, 23:16

Pentru Marius Sumudica: care era senzatia atunci cand mergeati cu galeria Rapidului in deplasari, dar si pe Giulesti ?

atb.fcsb
atb.fcsb  •  27 Februarie 2011, 22:56

Ce a simtit domnul Sumudica cand si-a dat pantalonii jos in fata domnisoarelor ziariste?Si care va fi tactica pentru jocul urmator? Cu pantalonii in vine?

dan_dcs2007
dan_dcs2007  •  27 Februarie 2011, 18:52

Pentru Ilie Stan:Domnule Stan ce parere aveti de Florentin Petre care la 34 de ani alearga ca la 20?si cu ati reusit sa l convingeti sa vina la Branesti?

dan_dcs2007
dan_dcs2007  •  27 Februarie 2011, 18:44

Pentru Marius Sumudica:Domnule Sumudica in cazul in care rapid o sa conduca din nou pe dinamo cu 2-0 la pauza tot la fel o sa va manifestati la golurile echipei dumneavoastra cum ati facut o in tur?atunci nu a fost cu noroc a doua repriza echipa dumneavoastra a incasat trei goluri in 15 min!

dan_dcs2007
dan_dcs2007  •  27 Februarie 2011, 18:35

Pentru Ilie Stan:Domnule Stan cum va explicati jocul mai slab echipei dumneavoastra in a doua repriza cu cfr? dupa un inceput excelent in prima repriza in care ati dominat adversarul intr o maniera categorica tinand cont ca asta nu este singurul meci in care Victoria Branesti cedeaza pe final.