Alte știri din fotbal
Direct din cantonamentul lui Dinamo, Andrei Nicolescu a reacționat: „Să înțelegem cine este pregătit să facă parte din ceea ce construim”
0
Detalii de ultimă oră din cadrul clubului de tradiție care se zbate să rămână în Liga 2: „S-a ajuns la 5 luni de neplată”
0
Plecare iminentă de la FCSB: „Despărțirea oficială va veni curând. Știu din surse sigure”
0
Ioan Andone pariază pe fotbalistul care a revenit în Superliga: „Numărul 1! Cum de n-a ajuns la primele echipe?!”
0
Știri din fotbal internațional
Sebastian Beccacece, după remiza surprinzătoare împotriva lui Curacao: „Sunt lucruri care nu pot fi explicate”
0
Trei excentricități urbanistice care sunt posibile doar în SUA: orașul morților, vila de 100 de milioane de dolari care sperie fantomele și casa cu dinozauri
0
Liverpool și PSG sunt la ușa lui! » Cât vrea RB Leipzig în schimbul ivorianului
0
Selecționerii Tunisiei și Japoniei, reacții după duelul de la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Gheorghe Dincă, criminalul din Caracal, cere întreruperea executării ...
Libertatea
Al tau e la genunchiul broastei .
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gradinescu e stelist, are dreptul la opinie. Pt mine e cel mai bun comentator roman din istorie. Are harul sa te faca sa urmaresti chiar si un meci care nu te intereseaza.
Isi bat joc de religie toacmai astia care o coboara prin vestiarele stadioanelor...ei iau numele Domnului in deradere.
Haha, s-au acumulat insa fara chestia cu Tamaia celelalte nu puteau fi contestate de nimeni, sunt doar figuri de stil
Pe toti astia tari in clanta, care mai si fac misto de biserica, credinta, religie, sa-i vad la greu intr-un avion care tocmai intra in vrie - pun pariu ca-si fac cruce sau spun Doamne-ajuta ! Atita ura nu a existat nici macar pe vremea comunismului ! Lasati in pace religia si vedeti-va de treaba !
In orice caz CNA nu are ce sa-i reproseze, nu cata vreme patronul clubului si-a asumat public tamaierile etc. In fond, care e jignirea in "FC Tamaia"? Partea cu Vintila este o opinie pur si simplu, tot fara jigniri, iar chestia cu "crucificata" este o metafora de prost-gust dar care se practica frecvent. Gradinescu a stiut unde sa se opreasca iar reclamatia este pur si simplu prosteasca. Becali n-are decat sa castige 20 de meciuri la rand si apoi sa iasa in public sa-l ia la misto pe Gradinescu, sa-l intrebe daca acum ii place cum joaca FC Tamaia etc.
Așa se întâmpină când Catena e închisă, te apuci să faci reclamații
Și cu cei care pupa poala lui Becali toată ziulica, cum rămâne? Pe ei nu-i băgați în seamă?
LA FIECARE MECI AL STELEI ,PPE CARE L COMENTEAZA,ADUCE NUMAI CRITICI,ATAT JUCATORILOR,CAT SI PATRONULUI,ADVERSARII STELEI ,SUNT INTOTDEAUNA MAI BUNI,PASEAZA MAI BINE,DRIBLEAZA MAI BINE.... NEA MILICA,FII BRE IMPARTIAL ,CHIAR DACA NU SUFERI ECHIPA ASTA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.