Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Exact! Nota 10 pentru Gradinescu!:)))
Da
Ma, nu stiu cum sa ti-o spun mai civilizat, dar vad ca ura razbate din fiecare cuvant al mesajului tau. Ura fata de ce nu intelegi, fata de credinta altora, fata de lucrurile cu care pur si simplu nu rezonezi tu. Ia hai sa ne gandim ca romanii antici nu cunosteau universul microscopic (credeau ca bolile sunt cauzate de "miasme" samd) sau ca pana la 1895 nici nu-si punea cineva problema ca ar putea exista radioactivitatea. Sa crezi ca s-a descoperit deja tot ce era de descoperit ar fi o dovada de suprema prostie. Cine stie ce descoperire ar putea sa explice stiintific lucruri care acum sunt considerate ca fiind superstitii/misticism?
Bine, daca nu te-ar teroriza BAC-ul poate ai sti ca nu numai preotii foloseau scrierea respectiva ci toata lumea din Tara Romaneasca si Moldova. Inclusiv cartile se tipareau asa, de prin 1850 pana pe la 1865 s-au tiparit o gramada de carti cu ambele scrieri (chirilica si latina, pagina 1 chirilica pagina 1a acelasi text cu latina) ca sa se obisnuiasca oamenii.
Daca spunea ceva de religia islamica....era deranj mare)) consider fapta la fel de grava ca acel comentariu facut dupa meciul de handbal feminin de la Braila , cand acel personaj a spus ca a fost un meci intre o echipa musulmana si una crestina. Nu este bine sa amestecam religia cu niste... farisei.
Și cum aici nu e site religios, să ne explice, totuși, preacredinciosii ăștia de doi bani, apropo de binefacerile bisericii ortodoxe, de ce popii românești, cei mult-prea-bulgarizati, au folosit scrierea slavonă până în secolul XIX!
Cred ca telespectatorul a fost emiluș, supărat că grădinărescu i-a jignit mizzeria aia de echipă care activează fraudulos in L1!
De ce nu se sesizează băiețașii ăștia atunci când, toată ziua-bunaziua, trebuie sa auzim tot felul de prostii prin emisiunile sportive? Cine vrea la biserică, e liber! De ce trebuie sa vedem noi farisei ca Becali și/ sau finii săi, Pandele și Firea, cu al lor stadion "dumnezeiesc" din Voluntari??? Daca și ăștia sunt credincioși...
Tu nu esti dus la biserica, dar nici la scoala.
Man got lines
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.