Alte știri din fotbal
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Echipa pregătită de Nuno Campos
0
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
1
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Știri din fotbal internațional
Anglia - RD Congo în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Echipele de start
0
NU e Mbappe! Thierry Henry a numit cel mai important jucător al Franței: „De pe altă planetă!”
0
Congolezul care a jucat aproape toată cariera în Anglia a analizat echipa lui Tuchel: „Are puncte slabe. Asta vom exploata”
0
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
6
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Circul a fost deschis de RDS...cu siguranta ca ceilalti isi vor lua revansa.
Un articol scris din sursa sigura! tot ce scrie e adevarat! Suntem de tot rasul am ajuns sa muncim fara bani de 3 luni! Am colegi care ar putea munci inca 2-3 luni fara bani de parca ar fi drogati...redactia din telesport e spargatoare de greva,regia e singura care face ceva!
nu inteleg dece fac greva mai bine televizati ligile inferioare Liga 3 sau a 4.....sa gasiti valori ca ne-am cam saturat de cei de liga 1 sincer va zic ca mai bine vad un pusti de 18-21 de ani de la tara cum joaca fotbal decat fitosii din liga1....dece nu faceti o grila cu programe cand se joaca liga 3 meci important transmiteti sau din liga 4....ca de acolo vin echipe bune eu adaca asi fii sef la o televizune sau o data de ori pe sapt asta asi baga in grila de program cum este in italia
nu se numeste telesport ci telemort va rog sa schimbati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.