Alte știri din fotbal
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
1
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
1
Urmărește Rapid „hattrick-ul” la transferuri? » Părțile implicate neagă vehement mutarea
3
Știri din fotbal internațional
Unul dintre cei mai buni jucători din Europa a ajuns de nerecunoscut » Se scuză cu fotografii editate, dar antrenorul „l-a dat de gol”
0
Atletico Madrid - Barcelona, derby-ul etapei 30 din La Liga
0
Pep Guardiola, mesaj clar pentru titularul său: „Dacă nu e fericit la Manchester City, trebuie să plece!"
0
Pista Radu Drăgușin revine puternic în atenție la vară: „Oportunitatea e oferită de prețul fixat de Tottenham!”
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Subiectul e mult prea “muls”. De Jiji și blaturile lui când va apucați ? Va dam noi ceva hinturi : cu Farul/ Viitorul , cu Botoșani , cu Galați etc . Hai ca se poate !
Bravo GSP. Ati inceput sa cenzurati comentarii incomode companiilor de pariuri care operează in RO dar care fac parte din conglomeratele ce opereaza si controlează la nivel planetar pariurile. Pe scurt e foarte simplu de explicat ce e cu scandalul asta de la Păulești. Niste fraieri din RO au inceput sa castige bani din trucări de meciuri fara "acordul " mafiei pariurilor care văzându-și interesele si încasările amenințate a acționat prin relațiile locale la declanșarea anchetei penale. Simplu si la obiect. GSP v-ați deconspirat apartenenta si dependenta de sponsorii voștri.
Niste fraierici baietii astia. Atata timp cat poti paria oriunde in lumea asta pe orice eveniment, cum ar fi daca un caine vagabond va face la dreapa sau la stanga intr-o intersectie, s-au gasit ei sa faca bani la pariuri exact din fotbal si exact in România. Compania de pariuri cred ca e prima care a sesizat autoritatile pentru ca acele castiguri au fost sesizate sigur de companie care a facut legatura imediat cu clubul de fotbal din Păulești. Si daca compania de pariuri nu ar acea "trecere" la organele de urmărire penale ar fi rămas cu sesizarea. Sunt curios daca ancheta nu va identifica si legături cu mafia pariurilor din Asia desi nu cred ca cei inculpați ar fi avut legături, mai curand compania sau personaje din conducerea lor cu mafia asiatica a pariurilor. O sa ziceti ca fabulez dar viata m-a învățat ca raul original e întotdeauna mult mai departe si mult mai sus decat poti bănui. Si nu exista activitate , afacere pe lumea asta sa nu fie controlata de organizații criminale internaționale.
Ori super pariuri. Craiova- Metaloglobus. Oaspetii castiga si vor avea cele mai multe cornere. Stii ce cota este ? 200 ! Oaspetii castiga ambele reprize si Huiban marcheaza, cota 500 ! Si multe alte variante de 100+ cota ! Ai vrut sa faci pe interesantul , sa imi zici mie ca nu ma pricep...! Repet..intra in aplicatie de pariuri si testeaza ce ti am spus...! Sa nu mai semnalizezi altadata, daca nu te pricepi !
Inteleg ca esti parior..inseamna ca ai si o aplicatie de pariuri in telefon. Mergi acum pe meciul de maine, Craiova-Metaloglobus...ales la intamplare , ca ala mi a venit primul...mergi la bet builder si pune asa... 2 solist si peste 2.5 goluri marcate de metaloglobus...stii ce cota are ? 175 ! Incearca daca nu ma crezi ! Stii care e chestia...inainte sa contrazici pe cineva si sa ii spui ca nu se pricepe...trebuie sa fii sigur pe ceea ce spui ! Altfel, risti sa te faci de ras. Repet....craiova- metaloglobus 2 solist si cel putin 3 goluri marcate de metaloglobus, in bet builder rezulta o cota de 175. Intra si testeaza...te vei convinge ! Daca oltenii aveau un gabi matei, isi dadea 3 autogoluri si hop...175 cota !
Ii spui asta unuia care joaca zilnic la pariuri, iar bet builderul nu imi prea lipseste din bilete ! Logic ca nu iti creste cota daca pui 1 solist si 1x. Bet builderul are multiple combinatii..nu doar cine bate ! Trebuie doar sa alegi cote din categorii distincte ptr a se putea inmulti ! Iei 1 solist, peste 2.5 goluri, jucatorul anume inscrie, ambele echipe vor avea peste 1.5 sau 2.5 galbene, 4 offside uri in meci, peste 25.5 faulturi , total suturi.., etc.. Daca aduni toate astea intr un bet builder, iti garantez ca treci de cota 100!
parerea ta conteaza mult.
nu te pricepi la pariuri. Deloc. Intr-un bet builder pariurile echivalente nu se inmultesc. Iti dau un exemplu: Presupunem ca Dinamo - Rapid are cotele 1, X, 2 respectiv 2,7 / 3 / 2,65 iar cotele de 1X, 12 si X2 sunt fiecare de 1,7. Daca pe un bet builder pui ca bate Dinamo (cota 2,7) si mai pui si 1X (cota 1,7) cota biletului va fi doar 2,7 pentru ca a doilea pariu din bilet este echivalent sau rezulta din primul. Este foarte greu sa faci bilet cu cota de 100 dintr-un singur eveniment. Ar trebui sa pui un scor rar (sa zicem 2-7), sa spui ca va fi penalty in meci si ca se dau cel putin 2 cartonase rosii si tot nu cred ca ajungi la 100.
Ba da. Este posibil. Daca tu esti favorit clar si pierzi cu 0-4.. adversarul poate avea cota 8 la victorie, inmultit cu cota 4 la peste 3.5 goluri..cota 32 inmultita cu 3 si ceva ca tu nu inscrii, se face 100 ! Sunt bet builderuri si poti juca toate cele 3 evenimente pe acelasi bilet, cotele ptr cele 3 optiuni se inmultesc intre ele si rezulta o cota totala uriasa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.