Alte știri din fotbal
Adversarul României, în tribune la Craiova - Botoșani
0
Clubul din România a dat afară toți jucătorii! Explicațiile din comunicatul oficial
0
Indianul care a salvat o fetiță de la înec, invitat special la Craiova - Botoșani: ovaționat în iarbă
0
Universitatea Craiova - FC Botoșani, în etapa 23 » Deschidere de scor în minutul 65
13
Știri din fotbal internațional
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în '90+5!
0
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga: echipele de start
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
PSV - NAC Breda, cu Dennis Man titular: gazdele au deschis scorul
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cum s-a transformat o grupare de suporteri într-o unitate de elită a ...
Libertatea
Foarte frumos titlul. Dacă vă facea cineva pe voi ***, gsp-iștilor, atunci cu siguranță i-ați fi cenzurat comentariul. O să văd dacă și comentariul meu va fi cenzurat. Ne auzim mai târziu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A avut un mare rol la constructia celei mai mari echipe a Stelei pentru ca pe timpul lui au fost adusi jucatorii care au facut istorie, iar apoi altii au primit toate laudele. Sa nu dam cu noroi intr-un om de mare valoare, indiferent de metodele folosite.
"Fratele" lui Halagian traieste si se numeste Tadici
iNCREDIBIL ARTICOL. Din titlu mi se ridicase tensiune si vroiam sa vin cu un val de hate . Din fericire , dupa ce am citit articolul mi-a incalzit inima. Felicitari domnilor pentru articol. Astea sunt articolele pe care jucatorii de astazi trebuie sa le citeasca nu declaratiile patronilor care n-au avut de-a face in viata lor cu vreun alergat , nici macar dupa tramvai. Felicitari inca odata. Chapeu.
Am multă admirație și vă doresc multă sănătate !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.