Alte știri din fotbal
FCSB a revenit în țară » Primire emoționantă pentru Vali Crețu
0
Situație complicată la CFR Cluj » Ce se întâmplă cu rezilierea contractului lui Djokovic
0
Au făcut senzație în mercato și anunță răspicat: „Vrem promovarea! Se poate!”
0
CFR Cluj a anunțat noul atacant: „Îi dorim cât mai multe goluri”
0
Știri din fotbal internațional
Amical de lux pentru Radu Drăgușin: duel cu Jose Mourinho și Kylian Mbappe
0
Edi Iordănescu, în spatele transferului lui Radu Drăgușin la Fiorentina: „Am fost în contact aproape permanent cu el”
0
Al doilea transfer pentru Chivu: înlocuitor din Belgia pentru Dumfries » Face vizita medicală și semnează!
0
Senegal rămâne fără căpitan: Sadio Mane se retrage de la națională
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
3
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Câte persoane vor mai locui în România în 2080. Un sfert din populație va ...
Libertatea
Presa franceză, despre frații Pavăl după preluarea gigantului de retail ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
Păi, acolo nu e președinte un neamț. În România treaba se face temeinic și cu socoteală :)))
Pai atunci, de ce-ai plecat bai din Turcia ? Tot ne-***, Turcia in sus, Turcia in jos, dar tu esti un dezertor, ti-ai lasat echipa de izbeliste si ai fugit ca un las. Asa ca ciocu mic !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
s-a terminat cu lucrul pe santier si ai devenit specialist medical? Cat de dus cu pluta sa fii ca sa crezi ca 80% din teste dau fals pozitiv? In Romania este detectat un pozitiv din 10 testari, si daca TOATE aceste cazuri ar fi fals pozitive, ar fi de maxim 10%.
Sumudica e in urma cu noutatile. Guvidul e un mare fas, a facut si el o gripa si acum se lauda ca a trecut peste guvidul chinezesc. :))) Testarile sunt un alt mare fas, peste 80% dau fals pozitivi, si cele care dau pozitivi reflecta nu guvidul ci o activitate a sistemului nostru imunologic la reactia agentilor patogeni care pot proveni din diverse boli si afectiuni, cronice sau nu. Se darama sandramaua guvidului de la ora la ora. Cautati opiniile expertilor neafilitati cu Big Pharma si institutiile guvernamentale, precum Andrew Kaufman si Bruce Lipton. E gata, pica sandramaua, sa vedem cat mai dureaza arestul la domiciliu in conditiile date. Lumea s-a cam prins de schema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.