Alte știri din fotbal
Când se pun în vânzare biletele pentru Turcia - România » Prețul unui tichet
0
Echipe la UTA - CFR Cluj: mutare suprinzătoare, Pancu apelează din nou la Ciprian Deac
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Ultimele minute la Clinceni
2
Primarul din Slatina, când a aflat că Niculescu semnează în Superliga: „Eu și Claudiu aveam o înțelegere”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Gata, se face! Kurt Zouma și-a dat OK-ul și semnează, după experiența eșuată din România
0
Premier League spulberă tot! » Sumele amețitoare investite de englezi + prăbușire neașteptată pentru LaLiga!
0
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Vad ca ma facui de cacao. Dati nu da ti
Cum adica "ce-i cu porcaria asta de articol"? Inca nu te-ai obisnuit ca 20% dintre "articole" sa fie despre foste, actuale si viitoare "de sportivi" (fotbalisti in cea mai mare masura), si galeria foto sa fie plina de fese si sani "in ipostaze fierbinti"? In alta ordine de idei, al lasat si eu un comentariu pe articolul cu nationala de fotbal feminin, in care i-am luat la misto (bine-nteles ca nu s-au prins, de destepti ce sunt) si rugam sa ne dea informatii daca fetele alea au OnlyFans, etc - si au transformat comentariul in stelute. N-ai cu cine, singura solutie e sa facem petitie la CNA asa, vreo cateva sute de oameni, si sa ii dam in judecata pentru postarea / reclama unui continut obscen in spatiul public. Sau un prim pas, sa cumparam vreo cateva sute de editii tiparite si sa le dam foc in fata sediului lor.
Azi, pana si Crudutza e RadioErevan-ista !! ;)))
Ce-i porcaria asta de articol, cine o tine in spate pe fatuca care scrie asa ceva ? Si oricum, nimeni nu o mai judeca pe Crudu, toata lumea stie deja ce este - nu scriu fiindca ma cenzureaza
A trecut in online , fabulos :)))
Poate ca ne pasa de sport prea mult. Deci asta e publicitate clara. ce adresa are ca sa intram si noi astia cu malahia? Ne da-ti si un link de refferal ca sa luati procente?
Andra Mocanu... Eu cred ca ești invidioasa. Oricum, locul tău nu este în redacția unui ziar de sport. Nu știu ce pregătire ai, pesemne liceul, ***. Oricum ar fi, articolele tale sunt sub-mediocre.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ideea ar fi fost ca *** cu IQ ridicol de mic să rămână acolo definitiv!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo, Andra! Sublim!
Despre *** sa auzim numai de bine. Nu mai esti aceiași pe care o stiam, va dereglat Bianca de tot. Va-ți cauciucat toate și nu stiu de ce pt ca arătai bine naturală.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.