Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Direct :)) ar fi bine s-o întrebe de prejudiciu că tot îi place lui nea Ovi să întrebe de bani
inseamna ca trebuie sa intre la parnaie astia noi,ca astia fura acum. daca din pacate nu i-am prins pe aia vechi,asta este,nu mai se poate demonstra ce s-a furat acum 30 de ani.
Si tu tot sarac ramai, randumbule!
1 mil euro per 1 an de inchisoare, oricine ar vrea asa job bine platit!
Ce zici, Van Bastene, o invita domn’ director Ovi la …prietenii sai, acum ca a andolvit “facultatea”?!:))
Si daca sint vechi inseamna ca nu mai si hoti!?:))
Ți am dat un like ca atâta se poate. Ți as da 10! Sa vezi ce o sa plângă pe umărul ei... "Saraca femeie. Cu un copil acasă...". Lacrimi pentru o penala care se credea Elena Ceaușescu. Prea putina pușcărie. Ne-au ținut tara in sărăcie si si-au bătut joc de noi. "Saraca" femeie bogată!
Un pupic pentru prietenii de acum 15 ani care nu au uitat-o :)
ale naibii si karmele astea!! toti politicienii din ro au fost mereu bine intentionati si au vrut sa faca doar chestii bune pentru popor, doar ca meleoanele alea de euroi, faceau ce faceau si se introduceau singure in buzunarele lor adanci si primitoare. melodrama cat incape, sa sicrie presa si sa vada romanachele de campie la teveu cum se caieste saraca Nuti, ca inchisoarea e grea, mai ales daca o faci pe "nedrept". mai ca-mi vine sa plang si sa mcpmdr in acelasi timp. au trecut ani si vor mai trece pana sa se schimbe ceva in mentalitatea romanilor, politicieni sau simpli gura casca deopotriva. asa ca, Nuti, draga, poti linistita sa te intorci in politica daca nu ai furat destul. toate merg la fel ca atunci daca nu si mai bine.
aia sunt vechii,acum sunt astia noi care fura de 10 ori mai mult
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.