Alte știri din fotbal
Noi plecări în Giulești » Fiul fostului antrenor de la FCSB, cedat de Rapid
0
Denis Alibec, prezentat oficial la noua echipă
3
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
1
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Start în repriza secundă!
2
Știri din fotbal internațional
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
A refuzat-o pe Atletico pentru a mai juca 6 luni la Bayern! Apoi va pleca, după 8 ani la club
0
Probleme la transferul jucătorului dorit de Cristi Chivu » Prima ofertă a fost refuzată: Inter va trebui să pluseze!
0
Jose Mourinho revine pe Bernabeu! » Verdictul spaniolilor pentru GSP, înainte de „dubla” din Ligă: „Benfica îi poate face mult rău!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Mama, ce articol. Una care s-a combinat cu unu, apoi cu altu si apoi cu al treilea. Tare. E si gold diggingul un sport, de asta apare pe gsp?
ce calitate execrabilă au pozele, nu poți să faci o gheară sănătoasă la ele
De la Adi Mutu, nu de la Adi Bas.
Din pacate, foarte multi invidiosi si naivi(pr.sti) pe acest site. Eu o felicit, ii doresc mult succes si ii transmit daca citeste comentariul, sa nu uite ca la baza este romanca, si trebuie sa fie mandra toata viata de natiunea ei. Fata de altii care o invidiaza, eu nu o fac si asta pentru ca imobiliarele din pacate, nu sunt pe numele ei, sunt pe numele sotului bogat care, cel mai probabil, sunt dobandite inainte de casatorie. Din acesta perspectiva, o indemn sa aiba mare grija de corpul si viitorul ei, ca cei bogati gandesc doar pe interesele lor scurte si de moment, si aproape niciodata pe termen lung.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Impresionant articol. Sunteti top ,no comment!
GSP a fost de zeci de ani o fițuica de cancan. Slava Domnului că bulgarul v-a tăiat macaroana si acum sunteți de găsit numai pe net. Nu faceți nimic pentru sport. Nu merita sa existați nici măcar online.
Ideală pentru 65+ mai repede spre 80
Stima.
*** ,,
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Celebri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.