Alte știri din fotbal
Note GSP la Dinamo - Craiova 0-1 » Cine a fost omul meciului și la cine s-au împărțit notele de 3 și 4: „Zero pe toate liniile”
1
„Să vină Pușcaș!” » Zeljko Kopic și jucătorii de la Dinamo cu care are o problemă: „Nu fac suficient”
1
Filipe Coelho și cum a ținut-o la respect pe Dinamo în 10 oameni: „Lucrăm asta la antrenamente”
0
Salvat de colegi, Nicușor Bancu răsuflă ușurat: „Le mulțumesc și îmi prezint scuze”
0
Știri din fotbal internațional
Pe cine înfruntă Ionuț Radu în „sferturile” Europa League + Istvan Kovacs a arbitrat marea surpriză a serii din „optimi”
8
Un român are locul garantat în semifinalele Conference League!
0
Andrei Rațiu versus Răzvan Marin » Acestea sunt duelurile din „sferturile” Conference League!
0
A decedat omul care a stat lângă Jose Mourinho timp de două decenii
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Monumentul fotbalistului Ilie Balaci a fost profanat. Polițiștii fac ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ultimul mesaj al marinarilor de pe remorcherul scufundat a fost un ...
Libertatea
In etnia voastra conduce un bulibasa, care are interese politice, iar voua doar va spune ce sa ganditi, votati, faceti. In rest, va da liber la fer vechi!
Pai totusi, voi prostalaii care stati pe ***, nu meritati dreptde opinie sau de vot....zic si eu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca va luati dupa Aliuta...Asta cu talentul lui daca era destept ajungea fotbalist.Natura l-a inzestrat dar...
Acum v-ați trezit? Dar când i-ați votat, v-ați întrebat măcar o secundă, ce are comun această persoană cu națiunea română? V-ați întrebat dacă poate gândi și simți românește? Uitați-vă acuma ce ați ales de fapt!! Vă meritați soarta!!
De ce, măi dragă neomarxistule globalist? Vrei tu să reinstaurezi ]n codul penal chestia aia de se cheamă "delict de opinie"? sau poate îi zici direct "deviaționism ideologic", ce naiba te mai ascunzi dup[ deget ...
are perfecta dreptate Aliuta
Ești prost, gigistule!
Alt' mingicar cu minte de gaina.
Mamă, ce prost e Aliuta ăsta...
Aliuta Presedinte! Asta e expert in toate! Masini, sanatate, etc. Ca fotbalist a fost nedreptatit! El a fost cel mai bun dar "sistemul" era impotriva lui. Propun sa il facem si membru al Academiei Romane!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.