Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Daca si ãsta e fost international roman Dorinel Munteanu sau Gica Hagi ce mai sunt?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atat il duce capul pe Aliuta, noroc ca prostia nu doare.
Că dl. Marian Aliuță are păreri despre toate (bursă, epidemiologie, sănătate, politici economice, relații internaționale, etc.) nu e de mirare; acest lucru este apanajul oamenilor cu instruire precară, cu mari pauze în frecventarea școlii (și atunci când merg acolo, tot nu înțeleg mare lucru...!). De mirare este că cineva îl întreabă despre asta, fără ca aceasta să fie vreo emisiune de umor! Sau, nici cel care întreabă nu este prieten cu instrucția creierului!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a trezit si prostul satului sa vb in mijlocul targului,i-a obligat Iohannis pe oamenii aia sa plece la munca in Germania bai cap sec?
Asta mai lipsea, sa inchida si gura, in rest ne-au luat toate drepturile. Vad ca avem fani inchizitie si pe aici.
Da bill gates ce e ? Virusolog ?
Da, la bursă se câștigă în criză la fel de bine ca în perioadele de prosperitate. De fapt chiar mai bine, fiindcă fluctuațiile sunt mai rapide.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.