Alte știri din fotbal
Noul jucător al lui Dinamo, în lojă la Petrolul - Rapid! Cine l-a adus la meci
0
Moment deosebit pe „Ilie Oană” » Cu ce fotbalist legendar s-a întâlnit Gică Hagi
0
Petrolul - Rapid, Primvs Derby!
4
„Fotbal, tehnologie și sustenabilitate financiară” » Cum sună planul lui Hendrik Klein, noul șef de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Coventry City, deschiderea noului sezon din Premier League » Echipele de start
0
Regula din Premier League care nu îi permite lui Alisson să poarte banderola de căpitan la Liverpool
0
Chelsea nu s-a calificat, dar se va juca Champions League pe Stamford Bridge!
0
Fostul rapidist Kader Keita, debut contra echipei lui Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
16
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Consumul național al României a depășit 7000 MW, iar importul a trecut de ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
Pagina unui ziar de sport, cu o stire despre RAZBOI !!
Ozonio? Tu esti? Transilvania a fpst principat mereu, tocmai ca erau romani multi, nu maghiari sau graniceri adusi(szekely) sa apere granita. Nu le esteca,pt ca fix invers. Ukrainenii sunt tatari, kazaci(nu kazacstani), chiar vikingi, slavonizati. Si istoric sunt inceputul tarii ruse. Kievan rus cauta pe google si vei avea de citit mult si bine. Problema e ca in est si crimea sunt mai multi rusi (ramasi din urss) si in vest mai multi ukraineni. Urss a amestecat populatii (ca asa faceau strategic) si dupa caderea urss au ramas la impartite prost zonele fostelor soviete. De ex zona de deasupra deltei care e in ukraina , este de fapt sudul basarabiei . Istoric fix zona aia se numea bessarabia. Apoi au cucerit rusii cu tot cu moldova si au dat numele tuturor basarabia. De crimea sau cernauti nu iti mai zic ca iti da serverul eroare. Pe scurt: rusii au cucerit, au impartit. Amestecat. A cazut urss si s au format probleme Daca nu esti bot sau troll cauta pe google tot ce am zis
...:) ....fara cuvinte....:) Am uita ca totusi ne aflam pe pagina unui ziar de sport...:)
Du-te in Rusia !! Ne-ai face un mare bine ! Avem destui *** prin tara. Nu-ti va simti nimeni lipsa. Garantat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine admira societatea si politica rusa sa se duca acolo sa munceasca, sa traiasca si sa-si castige existenta !! Apropos...cate persoane cunoasteti ca lucreaza in Rusia si cate care lucreaza in UE ?? Ucrainenii s-au trezit cam tarziu. Acum dupa 30 ani si-au dat si ei seama ca apropierea de Rusia nu le-a adus nimic bun. Acum insa, bravo si cinste lor pentru eroism si curaj !! Sper ca derbedeul ala de la Moscova sa dispara pt totdeauna !!!!!!
madam șoșo, ce activă esti.....
Citind articolul, inițial, m-am îngrozit! Dar, după ce mi-am dat seama că informațiile sunt din „surse GSP”, m-am (mai) liniștit. Mă rog, cât de cât.
De ce ati ''moderat'' informatia ca posturile noastre tv ruleaza fake news?! Ruleaza clipuri dovedite a fi fake, lucru dovedit de catre BBC, nu de catre ''rusi''... Acum cateva minute INCA RULA clipul cu MIG-ul doboarand SU 35...:)
Nu-ti mai obosi bietul neuron, nu cumva sa te ia cu ameteala...
Vad ca au sters linkul spre articolul din BBC... Pentru conformitate, cauta ''Ukraine conflict: Further false images shared online''... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.