Alte știri din fotbal
U Cluj, dezastru în amicalele din cantonament » O nouă înfrângere pentru elevii lui Bergodi
0
Rapid i-a anunțat revenirea după 6 ani: „Experiență acumulată la nivel internațional”
0
Ce se întâmplă cu transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj: „Atunci se va lua decizia”
0
Nu au stat pe gânduri: CFR Cluj a activat clauza de transfer a jucătorului dorit de Rapid
2
Știri din fotbal internațional
Raul Rusescu nu credea că e posibil așa ceva: „Am adormit în minutul 80. Când m-am trezit...”
0
Jurgen Klopp are clauză la Red Bull pentru națională! » Sueddeutsche Zeitung: „Nagelsmann nu mai are nicio șansă”
0
Elveția - Algeria, pentru optimile Campionatului Mondial » Toate informațiile: echipe, cote, declarații
0
Oare știu pe cine au percheziționat? Lionel Messi a oferit imaginea zilei la un control pe aeroport
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
3
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Românii renunță la hotelurile de cinci stele și aleg „apartamente pe roți”. ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Acum tu vorbești ca un rus c@munist, care vrea să închidă gura oricui nu este de acord cu el. Bă, omul are dreptul să spună ce vrea - drept garantat de Constituție - chiar dacă vorbește prostii. Și pe mine mă cenzurează gesepe pentru lucruri amuzante și deloc vulgare. Ultima mea propoziție (aproape vulgară) e dedicată țarului bolund: eFffff Putin!
GSP blocați terminatul asta rusofil pe mine ma blocați imediat dar permiteți jigodiei numit Oltenia sa comenteze în continuare
Tare prost mai ești dacă ar trebui sa pleci la război ar tremura chiloți pe tine te dai și tu cocos pe net habar nu ai de istorie
Nu noi eram unelte lavinaintare ale altora, oricum romania a cedat prima la stalingrad pe acolo au spart sovieticii dar oricum nu mai aveau provizii nemtii, romania a provocat si intoarcerea frontului cu 180 de grade
„Putin se comportă ca naziștii în Ucraina" din cate stiu armata romana a cucerit Ucraina in al 2-lea razboi
oltenia ala e un t3rminat. nu-ti pierde timpul cu el. e prostRAU.
E cu dus intors asta cu "vor ce a fost al lor"; pentru ca la un moment dat, dupa razboaiele napoléoniene, defilau pe sub arcul de triumf proaspat construit in Paris :)). Acum nici treizeci de ani erau inca in Berlin. Poti tu preciza mai exact "ce a fost al lor" , adica unde e limita?
Bah ***, nu mai dați imagini scoase din context, acolo erau 10 blocuri de 12 etaje, arătați 5 etaje ale unui singur bloc, e acțiune ucraineană, s-au incendiat singuri, sa folosească imaginile în media internațională. Occidentul a băgat Ucraina în gură lupului și a aruncat Europa în război după care se spală pe mâini. Ce se așteptau sa facă Rusia, să-și dea pantalonii jos?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in ukraina s-a format poporul rus din sciti etc
au cel mai frumos imn au schimbat doar versurile celui vechi. mobilizator. russia e cea mai mare tara din lume. si nu vor lasa sa fie calcati. romania a ratat sansa sa fie elvetzia estului acum va fi un gard de sarma ghimpata probabil. se va legaliza meseria prima si vor fi baze de antrenament in speranta ca vor trece prutul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.