Alte știri din fotbal
LPF a modificat programul abia anunțat al etapei din Superliga » Când se joacă acum Dinamo - Universitatea Craiova
0
Retrogradat cu Hermannstadt, Tiberiu Căpușă rămâne în Superligă: prezentat oficial
1
Rapid poate pierde cel mai bun jucător! Destinație-surpriză în mercato pentru Alex Dobre: „Sunt discuții”
8
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
2
Știri din fotbal internațional
Anticipează o semifinală-șoc la Campionatul Mondial: „Dacă vă spun...”
0
Cum ar fi fost? Klopp a povestit cum Mbappe a fost la un pas să semneze cu Liverpool
0
Lamine Yamal anunță show cu Belgia: „Accept criticile, dar acum a venit momentul meu să închid toate gurile!”
0
Erling Haaland, postare la penalty-ul lui Mbappe: „Mult prea mult”
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
1
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Profilul votanților AUR, analizat în detaliu de sociologii Mircea Comșa și ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Cimitirul cu necunoscuți din Dumbrava. Viorel Pașca: „Toată lumea, ...
Libertatea
Vai de îngrijitorii gazonului de la echipa la care se transfera Olaru!!la cat se târăște și se zvârcolește pe jos,vor avea de munca cu refacerea gazonului, după fiecare meci!!
Asta n-are mai mult de 16 ani .
Molaru este bun de intarcat copiii, greu sa gasesti unul ca el
Totuși, nu poți să nu te întrebi, oare ce-i mână pe toți funcționarii ăștia care uzează tastaturi, să-și verse prostia și frustrare până și de Crăciun ?
Gesepeul s-a specializat in ultimele zile in consoarte de fecesebisti: ieri, Birligea, azI, Olaru. Maine?!
De unde stii senzatia? Ai patit-o si tu? Te-ai cam dat de gol! Nebunaticule!
Zise.. Miss,, fata de la tara,,... Impresionant. A scăpat sa aducă apa cu găleata...
[offtopic]In 4-5 ani, când olarul va fi și bătrân, va juca prin liga a 2-a (precum "motoreta" Popa) și își va pierde complet și podoaba capilară, d-na din imagine va fi demult plecată către altă speranță (recunosc, n-am avut puterea sa citesc articolul)
Si creierul tău tot a grătar miroase. Good luck!
*** putea să-și aleagă una mai cuminte ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.