Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Vai de îngrijitorii gazonului de la echipa la care se transfera Olaru!!la cat se târăște și se zvârcolește pe jos,vor avea de munca cu refacerea gazonului, după fiecare meci!!
Asta n-are mai mult de 16 ani .
Molaru este bun de intarcat copiii, greu sa gasesti unul ca el
Totuși, nu poți să nu te întrebi, oare ce-i mână pe toți funcționarii ăștia care uzează tastaturi, să-și verse prostia și frustrare până și de Crăciun ?
Gesepeul s-a specializat in ultimele zile in consoarte de fecesebisti: ieri, Birligea, azI, Olaru. Maine?!
De unde stii senzatia? Ai patit-o si tu? Te-ai cam dat de gol! Nebunaticule!
Zise.. Miss,, fata de la tara,,... Impresionant. A scăpat sa aducă apa cu găleata...
[offtopic]In 4-5 ani, când olarul va fi și bătrân, va juca prin liga a 2-a (precum "motoreta" Popa) și își va pierde complet și podoaba capilară, d-na din imagine va fi demult plecată către altă speranță (recunosc, n-am avut puterea sa citesc articolul)
Si creierul tău tot a grătar miroase. Good luck!
*** putea să-și aleagă una mai cuminte ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.