Alte știri din fotbal
Avem TOATE notele informative scrise pentru Securitate de Dan Șucu, alias „Mircea Crișan”: „Sar în evidență dinții săi de aur” + Cum îl turna pe atașatul militar SUA
10
Dan Petrescu, despre fostul rival: „Cel mai bun antrenor posibil”
1
În plină degringoladă financiară, CFR Cluj s-a înțeles cu un veteran din Superliga
0
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
2
Știri din fotbal internațional
Fanii echipei din Ierusalim au luat cu asalt Bucureștiul: torțe și fumigene pe străzile Capitalei în toiul nopții
0
SK Brann - U Cluj, ardelenii vor să fie vikingi în Norvegia! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Lisav Eissat, titular în victoria surprinzătoare reușită de Bristol City cu Newcastle
0
Diferență astronomică! Câți bani pierde Universitatea Craiova pentru „retrogradarea” din UCL în Europa League
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
Ce Codruta proasta !!! Ce DNA de ***!!!Daca nici pe Mircea Sandu nu ai putut sa-l dovedesti ca hot, numai anchetator, procuror, magistrat etc nu te poti numi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sri ul nu mai e la butoane
La noi nimeni n-a furat nimic doar câțiva săraci câte cinci lalele și condamnați la cinci ani pușcărie, în rest toți sunt super cinstiți inclusiv judecătorii!!
De ce Tibunalul Bucuresti da de de cele mai multe ori decizii mai favorabile infractorilor ???
Era de asteptat doar DNA nu a facut niciodata cu adevarat urmarire penala ca la carte, cu probe, respectand legea. E doar o unealta folosita de securitate si atat. Nici nu ma asteptam la alta solutie. Pai mai era ala presedinte cand in instanta civila se da verdict :uz de fals. obtinerea unor imobile ilegal cu acte false. grup infractional organizat.
Ar fi fost culmea ca niste judecatori spagari sa condamne un spagar :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.