Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Bravo Prunea, are dreptate ! In tara asta nu mai exista nici respectul pentru moarte ...
Ești pe aproape!Generalul Ioan Talpeș-fost director SIE-când cu scandalul „veto”-ului Austriei la accederea României in „spațiul Schengen”(și se daduse drumul la naționalisme-in mass media-ca o supapa de diminuare a tensiunii populare)-declara ca inițial Statele Unite se opuneau accederii României și Bulgariei in NATO-(și implicit in UE)-din cauza ca prin Pactul Bush-Gorbaciov de la Malta-din 1988-SUA ar fi promis ca cele doua țari ortodoxe vor fi lasate in sfera de influența a URSS!Dar dupa destramarea URSS(de catre Elțyn„omul”CIA)-ca sa ne consoleze, Bill Clinton a inventat„parteneriatul strategic”!Ceeace eu personal cred ca ar fi fost suficient pentru securitatea României și poate ca așa nu am mai fi fost obligați sa trimitem trupe prin Sudan sau prin Afganistan!Sau„sluj”-ul catre Ucraina!Poate!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un OM sanatos la minte! Bravo Florin Prunea! Câini ***, concepuți prin boscheți sunt gata să il sfâșie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact omule. Vestul trebuia exploatat pentru binele "oamenilor de afaceri romani". Rusii nu mai aveau ce da si Iliescu s-a orientat ca sa fie lasat sa conduca.
Cred ca varianta corecta e ultima ... adica lumanarea cu toate ca se poate ca si biserica sa se orienteze cu preturile, iar de TVA ce sa mai spun. Vai si amar dar bine ca avem inmormantari cu onoruri militare. Oare cat o costa asta? Asta nu mareste deficitul bugetar?
Pentru ca e "rege" nu tovaras
De acord cu ce spui cu mentiunea ca asa se intampla cand ai conducatorii pe care i-ai ales la urne. Nu ca aveai ce alege ca nu ni s-a permis o resurectie ba din contra.
Nea Ion a murit cand a vazut factura la curent !!! 1.49 pe Kw !! Randoameee o sa postezi non stop, ca sa ai bani de curent !! Sau o sa postezi la lumanare :)))))
Prunea îți înțeleg empatia pentru tov Iliescu,ca etnia ta e foarte solidară,dar pe regele vostru ciorba de ce nu-l respecti la fel?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.