Alte știri din fotbal
Vin la București pentru Alex Dobre! Rapid își poate pierde căpitanul » Avem toate detaliile din culise
0
UTA - Farul, în etapa 6 din play-out » Echipele de start
0
Cedează FRF presiunii cluburilor?! Probleme mari înaintea finalei Cupei României dintre U Cluj și Craiova
0
Îl „scutură” pe fotbalistul de la FCSB: „Nu dă nimeni banii ăștia pe el!”
0
Știri din fotbal internațional
Gol istoric: puștiul lui Ajax a luat mingea la mijlocul terenului și a driblat până în poartă!
0
Sindicatul arbitrilor protestează împotriva unei emisiuni pro-Real Madrid: „Ajunge! Respect!”
0
Focuri de armă la Casa Albă, cu mai puțin de două luni înainte de Campionatul Mondial » Prima reacție a lui Donald Trump
0
Schimbările pregătite de Cristi Chivu pentru sezonul viitor » Inter ar putea rămâne fără un om de bază
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Cine e românca prezentă în sală în momentul atacului armat asupra ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
„Am adus o bucată din Cernobîl în casa familiei” » Marele Andriy ...
GSP SPECIAL
Focuri de armă la Casa Albă. Donald Trump s-a împiedicat de Melania, când ...
Libertatea
O fata superba alaturi de o echipa minunata !
ivana knoll 2 (1 e aia de la farul ) :d hai sa facem mari vedete aceste *** care la primul interviu or sa vorbeasca de pace .. de make up ... si cat de roz este viata .. :)) Realitate ? cate coaste rupte are Bianca Dragusanu ... ochii de cate ori au fost invinetiti ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
poate e fana ABBA....
Imaginea din mijloc este mult prea rău procesata. În rest, *** retușată.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnișoara a uitat celebrul refren din anii '60..." Din Giulesti pana-n Madrid , nu-i echipa ca Rapid! Hai Rapidu' ! Hai Realu'!
Bai,da` niste retete culinare nu bagati?De exemplu"varza a la Cluj pe Giulesti"...macar urmatoarele 2 meciuri!
Theodora Stoica.
Pai pe cine la zecesebiste? Neagu?
Si nici nu va fi vreodata..
Asa da, baieti! Imi place gesepe din ce in ce mai mult de cand s-a decis sa se orienteze catre sexul frumos si slab. Vreau cat mai multe galerii foto, ca doar nu intru pe gesepe pentru sport. Vreau clipuri sexy cu microbiste. Exclus fecesebiste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.