Alte știri din fotbal
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Primele reacții de la posibilele adversare ale României la Campionatul Mondial: „Ce tragere la sorți!”
0
De la Washington, Răzvan Burleanu a comentat tragerea la sorți: „Grupa ne motivează enorm!”
0
Primele reacții după tragerea la sorți a grupelor pentru Campionatul Mondial 2026: „N-arată rău, numai să ajungem acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026 » O mare victorie a Generației de Aur, un scandal cât casa și celebrul discurs al lui Hagi: „Merităm să ne faceți statuie!”
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
0
Acestea sunt grupele de la Campionatul Mondial din 2026 » România ar juca într-o grupă UȘOARĂ dacă s-ar califica
49
„Surpriză” la FIFA » Donald Trump a primit primul Premiu pentru Pace: „Am oprit atât de multe războaie. În Congo ar mai fi murit 10 milioane de oameni”
6
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
El o critica aspru pe Simona inainte sa castige o mare competitie, apoi ca nu vorbeste corect limba engleza si altele. Nu-i inteleg pe cei care dau cu pietre in putinii oameni cu care ar trebui sa ne mândrim ca am fost contemporani cu ei. E genul lui sa fie badaran. Costa cam mult publicitatea asta!
Banciu e un mascarici ca si Badea,care traieste bine exploatand pasiunea unei parti a publicului roman pentru can-can-uri si marlanii,cu precizarea ca totusi Badea a fost cel din’tai!Sa exploatezi o rima ieftina legata de numele unei persoane este specialitatea ambilor,ca si si eventuale defecte fizice,este dovada unui stil de “umor” jos destinat consumului mitocanilor ,din pacate destul de multi ca sa le tina in viata emisiunea!Banciu mai este si ticalos,adica vrea sa faca sa credem ca daca ,prin absurd,Simona ar fi avut o legatura cu un jucator de culoare,nu ar fi varsat galeti de *** pe ea si pe el?Pe total e rusinos pentru massmedia romaneasca ca astfel de comentatori pot rezista cu emisiuni mizerabile atatia ani otravind mintile unui public avid de mizerii televizate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am vazut emisiunea in dorect..dar si zice ca este satira. Asa cum francezii isi bateau joc de noi, tot satira se numea. Asa ca...
banciu e destept foc, dar din tot ce zice el trebuie luat in serios cam 20%. el spune astea ptr audienta, la fel ca badea si alti circari, nu la fel de inteligenti. ca suna jignitor la adresa simonei (poate cel mai mare sportiv pe care l-a avut romania), da, pai tocmai asta e scopul lui.
S-a gasit cine sa comenteze.Un neica nimeni de Radu Banciu, care este un *** si nu poate lega 2 vorbe fara prompter.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cum rasist bai tută ? Rasist poti fi cu alta rasa , cu a ta poti fi doar nesimtit ! Sau nu s toti aici rasa alba ? Sau mai curand specia alba caci rasa e umana , nu ? Atunci trebuia sa spui de banciu ca a fost specialist !!! ????
Are și Banciu o grijă !.
Mai aveti putina rabdare pentru ca in maxim doi ani nu veti mai auzi de "ciuruitu". As paria ca relatia dintre cei doi nu este de durata chiar daca au aceleai origini. Poate ca fata asta chiar merita mai mult desi Svitolina este cu mult peste Halepica.
Banciule, lasa-i ca se potriveeeeeeesc! Si inca ce se potrivesc!
M-a facut sa rad Banciu asta ,intr-un fel are dreptate dar e treaba ei ce face.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.