Alte știri din fotbal
Rapid - Metaloglobus, în etapa 22 din Superliga: galeria giuleșteană protestează » Reporterii GSP transmit de la stadion
3
Daniel Pancu, MONOLOG de cinci minute despre situația lui Ciprian Deac » Discurs fără menajamente: „De atunci mi-am jurat”
1
Farul - Hermannstadt, etapa #22 din Superliga » Se joacă la -8 grade, dar temperatura resimțită e de -14 grade
1
Transfer parafat! Christopher Braun o lasă pe Rapid, dar continuă în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Ce a declarat Guardiola după ce a pierdut derby-ul cu United: „Acel cartonaș roșu ar fi schimbat jocul”
0
Louis Munteanu a aterizat în Washington și a aflat numărul pe care îl va purta pe tricou
0
Udinese - Inter 0-1 » Victorie importantă pentru Chivu și „nerazzurrii” se detașează în fruntea clasamentului din Italia
0
Real Madrid - Levante 2-0 » Fluierături asurzitoare, batiste albe, dar victorie. Filmul zilei pe „Bernabeu”
1
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Nu este o noutate, ci doar praf în ochi și din partea presei. În absolut TOATE instituțiile se procedează așa și orice angajat știe lucrul ăsta. Știe...și-l trăiește, căci într-o instituție totul se află. Și toți ăștia mici rămânem muți de uimire, cum de nici-o instituție a statului nu verifică veniturile directorilor și nu înțelegem nimic din auditurile care se plătesc și nu se descoperă NICIODATĂ, sumele alocate drept bonusuri, deplasări și altele. Deci...nu ați descoperit apa caldă, domnilor. În orice instituție, fie chiar și privată, unde există directori "românești", aceștia, împreună cu o șleahtă de contabili și alți directori de resurse, își atribuie sume importante și nemeritate de-a lungul anului. Asta în timp ce angajatului i se spune că nu sunt bani, iar sindicatele au fost desființate. Sumele se alocă in mod direct sau prin "intermediari", adică angajați slab pregătiți care primesc prime de merit dar care le redistribuie în mare parte, către șefii lor direcți, care sunt directorii sau șefii de compartimente care i-au propus la premiere și care adună banii, păstrează și ei un mic procent, iar restul ajunge la superiori. Chiar aveți impresia că a-ți descoperit apa caldă? Așa este la noi, încă de pe vremea comuniștilor.
Cine a apreciat si evaluat ca are ,,performante exceptionale,,. Cu acela sau aceia a impartit banii, asa lasa de banuit .... ca performante nu am vazut .... referitor la City Ins. si Euroins. Aici .... foarte slabe performantele. DAR ... cand e vorba de bani ..... corb la corb nu-si scoate ochii.
Asta oficial... Poate verifica cineva averea acestui "om cinstit" !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.