Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
0
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
0
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
0
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
1
Știri din fotbal internațional
Jignit de senatoarea din Paraguay, Mbappe a replicat virulent: „O femeie incompetentă, demnă de dispreț!”
0
Portugalia - Spania, meci de gală în optimile Campionatului Mondial » DUBLĂ ocazie!
10
FIFA a luat decizia finală în cazul lui Balogun » Belgia amenință SUA că va contesta eligibilitatea atacantului
0
Încă un selecționer a plecat după eliminarea dramatică la Cupa Mondială! » Cine îl înlocuiește pe Javier Aguirre
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Incendiu la rafinăria din Omsk, cea mai mare din Rusia, după un atac ...
Libertatea
Mai Andra Mocanu, nu ne intereseaza asemenea articole. Esti specializata in iubite si fete de fotbalisti, piti care mai de care... asta e jurnalism? Mai Andra mai... de ce cauti sa promovezi asemenea personaje? Mai Andra mai, fi-ti-ar etica profesionala sa iti fie de ras!
Nu pot sa inteleg atata rautate si lipsa de empatie din partea ta si a altora . Nu iti doresc sa treci printr-o experienta asemanatoare . Asta ti-o spun si din calitate de dinamovist timp de 45 de ani .
Sunt şocat ...sunt şocat de cât de puțin ma doare-n ... Acuma după ce m-am calmat puțin și ritmul inimii si-a revenit intru pe Can-Can sa citesc ceva articole despre sport
Daca nu este MM,zis PUSCARIE ,o promovam pe fiica puscariasului...RUSINE GSP,RUSINE....
Urâtă, s-ar potrivi cu Tavi. :))
Sanatate multa! Cu Dumnezeu inainte!
De-o frumusețe...*** Altminteri, multă sănătate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Verișoara lui Argăseală și nepoata lui Mache vor fi invitații surpriză în viitor, ca să-și pună și ei chiloții pe tarabă.
Multă sănătate acestei domnișoare, nu știu dacă este aceeași care apărea în zilele trecute în gazetă în ipostaze mult mai îndrăznețe. Dacă-i asa este păcat, nu că nu ar avea dreptul să pozeze cum dorește dară după ce-a trecut prin momentele de care vorbește este un pic deplasat, ca și cum cineva care a știut ce este foamea se pozează cu mâncăruri din belșug ignorând că sunt mulți care nu știu ce vor pune pe masă... Dară asta este, MM ul, fata, în curând doamna Stoica (de-o fi una).
Si eu. Dar totul e bine cand se termina cu bine si acum are fata in gat doar ce trebuie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.