Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Multa sanatate! Si ignora *** din unele comentarii postate de niste loseri de tastatura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta la ce echipă joacă?Serios întreb? Este sportivă?
Avea lipsa de calciu și a dat o tură până la nudiști ca sa se trateze
Nu a murit ea de la coctailurile de prin cluburi,ingerate cu bombardierul ăla și taică su,atunci când era cu lenjeroa intimă la vedere,nu o doboară un simplu cancer
Călugărește te
Nu e rautate, e pur si simplu un subiect reluat, nu am nevoie de detalii galben/maro. Nu e nicio stire, niciun element de noutate. Ciobi i-a zis sa se roage la Dumnezeu. Asa, si?!
Doamne, cum ai dat-o.pe asta! :))))
sunt foarte mirat de lipsa de empatie a cititorilor GSPP. Care mai de care mai destepti, mai "superiori", mai ironici. Presupun ca sanatatea lor este perfecta si toti cei dragi lor sunt ok, ceea ce le si doresc, desigur. Exista insa oameni pe lumea asta care se lupta cu cancerul, unii castiga lupta, altii nu. Problemele descrise aici sunt probleme de viata, poate ca ce spune fata asta ajuta pe cineva care nu vede luminita de la capatul tunelului. Legatura cu sportul exista si ea, fata practica triatlon (o disciplina foarte dura si care necesita multa munca) si este fata lui MM Stoica, om de conducere la Steaua si unul din cei mai priceputi oameni de fotbal din Romania. Stiu ca se vor grabi multi sa sara pe mine si sa imi spuna ca FCSB nu este Steaua, pentru ca doar atat vor intelege din ce am spus eu.
Si totusi...ce sfat i-a dat jj ? Oare chiar nu putea sa lipsesca mentionarea lui nici in contextul asta ? Chiar daca nu i-a dat nici un sfat ci doar a facut o aroganta specifica ??Mai penibili de asa puteti fi ??
Oricât îl urăsc pe tac-tu, nici măcar lui nu i-aș dori *** chiar nu ii poți dori nimănui așa ceva. Sănătate multă!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.