Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
mai sorinaccio, iara s-a umflat orezul in noi romanii, de ne credem cei mai destepti dintre toti... dintre atatea maybach-uri si rolls-uri cate sunt la noi, cate sunt ale tale man ??!! atunci de ce nu-l lasi si pe omul asta sa-si spuna si el parerea, totusi a umblat un pic prin lume si el...
"În Togo, dacă văd un copil fumînd pe stradă, pot să-i sting ţigara pe piele, să-l bat şi nimeni nu mă va acuza, părinţii lui nici atît! Africa e construită pe respect," Kodak moment :)
respect pentru baiatul asta, imi place, chiar daca a dat gol Craiovei. Apropo, chiar ar trebui un astfel de fundas la Craiova.
e meserias rau tipu si destept. nu a vrut sa joace pana nu a luat contractul acasa, sa vada daca e totul in regula, daca il platesc.. munceste si se pregateste exemplar. are caracter puternic, se vede ca are o educatie serioasa..
La ia cu tigara sunt de acored Si eu le-as stinge tigarile de piele pustilor care intoxica atmosfera si pt care vor merge banii nostrii cand se vor trata de cancer la fundeni!
el poate vb de otopeni, k ce a descris el nu e bucurestiul :))
oare in togo in lome acolo au si ei bamboo?o fi vreun castellano si la ei? ma intreb cate rolls royce-uri si maybach-uri au aia in togo:)) bentley la tot pasu...daca zice omu ca seamana cu bucuresti...saracii astia din africa pe langa ca sunt frustrati mai au si tendinta sa exagereze ca sa nu para prea vai de mama lor.la ei tramvaiu e tras de elefanti si el ne ia cu "vai ce tara naspa aveti,la noi in africa e lux,avem marmura pe strazi si clante din aur la usile caselor...ni BOMBE! bum! bu
jos cenzura...
si inca nu a spus nimic de caracterul romanilor...
@hades ....hahaha...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.