Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
3
Fundașul central Andrei Marc a semnat cu o nouă echipă din România
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
17
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
0
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
0
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
6
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Fantastic,deci Tolontan este de vina ca a facut public toata mizeria din spitale si nu cei care sunt vinovati de moartea oamenilor in urma infectiilor luate din spitale.Nici pana in ziua de astazi nu s-a facut o statistica cu numarul oamenilor care au murit din cauza "diluarilor" dar Tolontan este vinovat,ce gandire pot sa aibe unii,numai la musamalizari le sta gandul...
bai iosif vezi ca iti cade basca din cap !!!
Dumnezeu s-o odhineasca in pace !!! Din pacate medici romani sunt incompetenti !!!
Donatie??? ***? Buhahahahahahahahahaaa :)))))))))))) Ala n-are bani nici sa-si lege sireturile, vai de el
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dinamo face si o donatie pentru biata familie distrusa sau e alaturi de ei doar din gura si de imagine?!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dumnezeule nu pot sa cred ce țara ce sistem bolnav avem .
mai primea 2-3 perfuzii cu glucoza si 2-3 virusi ...copilul a murit poate chiar de la acea perfuzie cu glucoza ..fara analize nu bagi in vene zahar la greu ,glucoza ..poate copilul de la febra sa fi facut o pacreatita ceva de genu ,ceva la pancreas si bagand glucoza ....?! oricum singurul medicament care il primea era tt glucoza ca medicamente nexam in spitale ..in spitale gasesto gandacxi,pienjeni,keg,pereti scoroijiti ,wc-uri care put plini de infectii ,tratament gretos din partea cadrelor medicale plictisite si acide ..gasesti orice altceva inafara de ce ar trebui sa gasesti intr-un spital normal ...dece mai marii tari se duc pt scobit in urechi in austria ,germania etc , si nu se trateaza de dopuri in urechi in sistemul sanitar pe care ei l-au formatat ?
si IOANITOAIA scrie ca rejili blatist a fost marginalizat si scos din schema ..cand el a fost 4 ani resuscitat de steaua ,srbitrii etc sa supravietuiasca in liga 1 pe nedrept ..a bagat iasu in liga a 2-a numai ca viitoru sa ramana il liga 1 ..frf a umplut selectionatele de juniori cu fotbalisti de la academia lui hagi si rezulatatele se vad .3-5 -6 goluri pe meci ..umilinte la greu ...numai el are academiae ,altii nu au ..*** tot cu gasca trage .*** ?Dinamo NU sponsorizeaza si *** ..*** Dinamo are academie de 5 stele ...cu baza de antrenament cu 3 terenuri de antrenament sala de forta ,hotel ,tot ce-i trebuie pt a scoate fotbalisti pe langa 10 grupe de copii si juniori ..in tara sunt cred .3-4 academii care produc jucatori si joaca la nationala Romaniei pe bune NU pe pile ..HAGI nu are ncii un jucator la nationala si nici nu va avea scos de la academie si antrenat de el ..scos de el si antrenat de altii ca era sa se lase si devenise o nulitate este unu ..dar A CAZUT pe maini dibace si profesioniste SI LE *** ILFOVENILOR DUPA EL DE2 ANI INCEARCA SA-L IA SI EL LE DA CU FLIT CA SI ALTU CARE MEREU IL CUMPARA BECALI DAR JOACA LA ACEIASI ECHIPA ..multe lamai greata si sila este foarte mare
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.