Alte știri din fotbal
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
8
Mihai Stoica i-a răspuns lui Victor Pițurcă: „E pleonasm!”
0
Știri din fotbal internațional
Ecuador - Germania și Curacao - Coasta de Fildeș » Nemții sunt calificați! Calculele celorlalte 3 naționale
0
Secretul eroului cu mănuși: „Suntem ca spartanii de la Termopile!” » Cine este îngerul păzitor al lui Eloy Room
0
Mourinho mai cere doi jucători! Interul lui Chivu, în alertă
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP pune tunurile pe o națională de la Mondial: „Dezastruoasă!”
2
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
3
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Pe langa sistemul sanitar defact, care sunt sigur ca nu ar fi refuzat in Somalia, se adauga si isteria microbilor si bolilor intraspitalicesti declansata de Tolontan. Inteleg din articol ca parintii au refuzat internarea de frica "virusilor si nebuniilor din spitale". Poate daca nu refuzau internarea, fetita inca traia.
Cine sa auda de drama unui om, sau ca o natiune intrega traieste intr-un sistem sanitar defect care ar fi refuzat pana si in Somalia, in timp ce ai nostri alesi au alte planuri, stadioane noi cate unul la pret de trei, catedrale ale mantuirii prostilor si alte bazaconii care nou nu ne trebuiesc acum in tara asta, care deja are peste 18200 de biserici, dar nici un spital mai de Doamne-ajuta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.