Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania e prima semifinală a Campionatului Mondial! ZIUA și ORA la care se va juca
0
Detaliul remarcat la GSP Live Special, imediat după golul decisiv marcat de Merino: „Regizorul l-a arătat, părea nemulțumit”
0
Lacrimile lui Courtois au prefațat gafa care a decis calificarea Spaniei în semifinalele Campionatului Mondial
0
Spania e în semifinalele Campionatului Mondial! Salvată de Merino și de rezerva lui Courtois: gafa care a decis calificarea
3
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
bine marius 72, cocalare, stilu-ti de neconfundat te tradeaza, apropo, mai ai ochelarii aia fake cumparati de la chinezi???
Umblă o vorbă despre colegele mele din clasele mai mari (pisicutele din pch). Cică n-ar fi așa sperioase ca noi, astea mici. Eu nu cred așa ceva, vă spun sincer. Dacă e să judec după mine, cred că toate felinele (de la lei și tigri la pisicuțe) ar fi trebuit gândite de mama natură direct cu pempărși. Practic, ne *** de frică în fiecare secundă a vieții noastre. E de ajuns sa vedem combinatia de culori rosu-albastra Uite, eu am sărit adineauri din somn, din cauză că am auzit un zgomot într-un apartament din cartierul vecin unde sta un stelist. Oare ce-o fi fost? Aoleu, ce îmi bate inima! Coada mi s-a înfoiat, în timp ce părul de pe spate mi s-a sculat drept în sus, zici că a avut mama relații amoroase întâmplătoare cu un arici și a rezultat din ele ceva țepos. Trebuie să fug să mă salvez. Fug! Tropăi peste mobile, aș vrea să mă urc undeva sus, într-un pom, doar că nu știu dacă există vreunul în casa asta. Oare cum arată un pom? Practic, nu am văzut în viața mea unul, m-am născut într-un apartament și de-acolo m-au luat actualii sclavi și m-au mutat în altul...caut cu disperare perdeluta alb-rosie salvatoare. O vad si in secunda doi sunt in spatele ei! Gata, am scapat dar...vai, ceva in culorile care-mi provoaca spaime horror si cosmaruri nightmare....se indreapta rapid spre mine, amintirile din vechi timpuri mi se deruleaza cu rapiditate prin fata ochisorilor bulbucati, decenii de groaza, decenii de frica si umilinte, entitatea rosu-albastra ma terorizeaza....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
'' de-asa ceva '' bine ca stii tu romana *** =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta probabil a facut pe desteptul si ultras-ul....si ca-ntotdeuna prostia se plateste....
te contrazic aici ...da-mi voie sa nu fiu de acord cu tine...khal si malne este una si aceeasi persoana cu randoom *** ( *** ) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pacat ca nu te-a invatat si limba romana,ca nici el nu-i cunoscator de-asa ceva(intr-adevar nu întradevar)
Ar trebui interzise galeriile care in mare parte sunt constituite din huligani care merg la meciuri doar ca sa se bata si sa injure.....ar trebui sa fie a-n america sau spania unde poti merge linistit la orice meci sa-ti sustii civilizat echipa fara a risca sa ti se dea in cap de *** care-si zic galerie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu pot să mă cobor atât de jos incât să-i răspund acestui nereușit ***...priviți vocabular, exprimare și gândire...nici măcar n-are noțiuni de bază despre ce inseamnă un fan sau un ultras...și vă spun sigur, sunt mulți ca el, posibil viitoare victime...tocmai din teribilism sau inconștiență.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
BREAKING NEWS: bakunin este principalul suspect!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.