Alte știri din fotbal
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Se îndoiește de numirea lui Gică Hagi la naționala României » Cere urgent o reacție publică: „Risc foarte mare”
0
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Știri din fotbal internațional
Urgența lui Chivu înainte de Roma » Gazzetta: „Va fi crucial în recuperarea lui”
0
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fcsb isti ...barbari ...
good night sweet prince
Hehehhe... pai lasa, nene, bataile dintre jucatori pe patinoar... Aia este o traditie si unii o practica doar pentru public... Nu incurca o chestiune agreeata de ambele parti (jucatori si suporteri) cu ce se intampla la noi.
Intra aici HF Boards
Se foloseste celebrul "trash-talk", dar de la dat cu gura, la dat cu pumnul sau cu sticla ... e o cale infinit de lunga. Peste tot sunt ***, dar aici lumea e mai inteligenta (fara suparare) si de cele mai multe ori nu se ajunge la confruntari fizice.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai aia se duc la meciuri pentru spectacol...la noi daca nu e spectacol devenim "ultrasi". La ei tachinarile constau in reamintirea unor scoruri...la noi consta in "morti si familie" si pumni.
Numai la meciurile de fotbal american sau hockey mai vezi suporteri rivali intrand pe aceeasi poarta si purtand tricourile echipei preferate. Diferenta este ca nu se bat, nu se injura... se saluta si se respecta. Asta inseamna civilizatie! E adevarat ca lipsesc coregrafiile si atmosfera tensionata uneori.. dar sportul este tratat ca un sport si nu ca un razboi. Am putea sa invatam ceva din asta, nu doar sa copiem gesturi si expresii ...ca " e cool". Parerea mea!
Bai oameni buni ,voi sunteti intregi la cap ?unul zice ca ala e nu stiu cum,unul ca o cauta cu lumanarea,unul de ce umbla singur cu fular la gat in culorile lui Dinamo...etc... abominatii diabolice de-a dreptul.In ce drac de tara traiti ?unul face anchete medicale desi el nici articole sportive nu stie a scrie. ..."Oamenilor"...ce e cu voi ?????In loc sa se adune lumea si sa arate ca se condamna astfel de tragedii,o parte faceti teoria "de ce -ului "si a motivarii,in cazul nenorocirii acesteia ? VOI SUFLET,INIMA,CEVA. ...MAI AVETI ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.