Știri din fotbal internațional
IREZISTIBIL! » Lionel Messi, definitiv în ISTORIE după ce a marcat în Argentina - Capul Verde
0
Argentina - Capul Verde, în „16-imile” Campionatului Mondial » ȘOC la Miami
0
Lionel Messi doar a pășit pe teren în Argentina - Capul Verde și a bifat un nou record fabulos la Cupa Mondială
0
A început furtuna » Cele mai tari meme-uri după penalty-urile hilare din Australia - Egipt
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Nici macar nu-i asa mic Messi. Nu e chiar mediu ca si Griezmann, dar nu e chiar de buzunar. Are 170, nici macar 167-168 nu.
Inalt ca bradul, prost ca gardul! Nici spaniolii nu sunt musai mai buni decat rasistii francezi. Cum sa zici asa ceva? In primul rand ca Griezmann nici el nu este mult mai inalt, are 175. Deci vreo 5 centimetri in plus. :)) Iar pe Dugarry mi-l amintesc! Desi a fost atacant inalt si impins, a marcat putin. Nu a fost nici pe aproape de Messi. De fapt, si el a jucat numai 7 meciuri la Barcelona, marcand 0 goluri. In campionat. Ideea e ca pe vremea aia Barcelona era departe de cea astazi ca nivel. La Milan a marcat 5 goluri in 24 de meciuri. Imi parea periculos cand era la Bordeaux, dar adevarul este ca a marcat foarte putin. La Bordeaux dupa au aparut multi, dar multi atacanti golgheteri. GIROUD n-a avut talentul lui Dugarry poate, dar a reusit mult, mult mai mult decat ala. Si Giroud nici macar nu e un atacant foarte important la nivel de Liga. Libertatea de exprimare in media n-ar trebui sa fie pentru "birtasi"! Este?
Messi merita respectul tuturor, el e dovada vie ca daca vrei, poti. Sa ai probleme de sanantate dar totusi sa lupti si sa devii cel mai bun din lume, asta da performanta, tot respectul pt Messi, e o placere sa te uiti la el cum joaca fotbal, si nu, nu sunt fanul lui nr 1, imi place foarte mult si C.Ronaldo, pentru mine sunt amandoi la fel, cei mai buni din lume, amandoi pe locul 1 in topul celor mai buni fotbalisti din lume.
Stiti cum a scapat prostalaul ala de 1.92 de *** ??? Si-a facut 1000 de clone ...si acum nu mai este singur..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Messistilor sunteti prezenti ;))))) Apropo nu mai plangeti ;((
Diarii asta nu este vrednic nici sa ii curete ghetele de noroi lui Messi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
copilul de 1.5m care domina colosii, este de apreciat. Inseamna ca are *** si are toata stima noastra.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Corect !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.