Comentarii (19)
Alice Popa  •  02 Iulie 2020, 16:01

Diferenta dintre Messi si Griezmann este cea dintre pianist si cei care cara pianul!

vasi1986  •  02 Iulie 2020, 15:13

Messi merita respectul tuturor, el e dovada vie ca daca vrei, poti. Sa ai probleme de sanantate dar totusi sa lupti si sa devii cel mai bun din lume, asta da performanta, tot respectul pt Messi, e o placere sa te uiti la el cum joaca fotbal, si nu, nu sunt fanul lui nr 1, imi place foarte mult si C.Ronaldo, pentru mine sunt amandoi la fel, cei mai buni din lume, amandoi pe locul 1 in topul celor mai buni fotbalisti din lume.

amicu  •  02 Iulie 2020, 14:25

Diarii asta nu este vrednic nici sa ii curete ghetele de noroi lui Messi.

Adrian Fulgos  •  02 Iulie 2020, 17:57

Un rătăcit. Ciudată natie si francezii aştia. Vesnic nemultumiți, veşnic frustrați. De un nationalism obosit fara logică şi bun simț.

clarvazatorul  •  02 Iulie 2020, 16:09

Eu cand jucam la liga a IV-a, am jucat putin si la III, am bruscat si impins cel putin un arbitru, am fost spaima a cativa arbitri care 100% erau platiti sa ne arbitreze in ultimul hal. Pe de alta parte, Ionel Ganea era recunoscut si in vestiarul de la Brasov (cunosc de la prieteni fotbalisti) ca fiind un tip ciudat. Nu e exclus sa fi fost agresiv si acasa.

reteleanu  •  02 Iulie 2020, 16:05
Postat de Alice Popa pe 02 Iulie 2020, 16:01

Diferenta dintre Messi si Griezmann este cea dintre pianist si cei care cara pianul!

sa nu exageram: si griezmann e pianist (si inca unul care a adus frantei campionatul mondial), adica nu e vreun chiellini. insa ca diferenta de talent si valoare, da, nu e loc de discutie

ang3ldev1l  •  02 Iulie 2020, 22:12
Postat de Adrian Fulgos pe 02 Iulie 2020, 17:57

Un rătăcit. Ciudată natie si francezii aştia. Vesnic nemultumiți, veşnic frustrați. De un nationalism obosit fara logică şi bun simț.

Cand juca nationala noastra cu a lor, ne faceau prin postere in toate felurile si mai ales "***" desi ei aliniau in teren intre 8 si 10 jucatori de culoare.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

cseacseavlez  •  02 Iulie 2020, 17:14
Postat de reteleanu pe 02 Iulie 2020, 15:57

dugarry spune multe d-astea in presa franceza. un fel de cornel dinu si ionel ganea, cam la maniera asta, pentru cine nu-l stie. cand vor sa aiba un subiecct de scandal, il intreaba pe dugarry.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

eterna.terra.nova  •  02 Iulie 2020, 16:29

Imi place de astia care spun una calda si isi cer scuze dupa o ora.

clarvazatorul  •  02 Iulie 2020, 16:05
Postat de Alice Popa pe 02 Iulie 2020, 16:01

Diferenta dintre Messi si Griezmann este cea dintre pianist si cei care cara pianul!

Daca as fi sportiv nici nu as citi comentariile, mai ales ca n-as avea ce sa imi imput facandu-mi treaba. Messi isi face treaba de mult timp dar la ora actuala nu mai castiga un meci un jucator neajutat de nimic. Degeaba da Messi un gol, e cam greu sa marchezi mai mult unei echipe cu aparare foarte buna, iar echipa lui primeste 2-3. Altfel daca as citi comentariile, i-as rupa unui ca Dugarry gatul! Cornel Dinu daca spunea alea in fata celor mentionati, era batut.

  • 1
  • 2