Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, reacție acidă după modificarea Legii 4: „E ca în bancul acela cu numele, prenumele și CNP-ul țăranilor Răscoalei din 1907”
0
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
1
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
2
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
5
Știri din fotbal internațional
Caz incredibil în Italia: antrenorul s-a autodemis, apoi s-a răzgândit și s-a reangajat după 20 de zile! E pe banca echipei de 44 de ani de zile!
0
Barcelona l-ar vinde pe Jules Kounde! » Motivele din spatele deciziei clubului
0
Clipe de groază pentru antrenorul român din Africa: „Teroriștii încercau să mă răpească”
0
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Dl Balaj uită ca nu joacă CFR Cluj sau Dinamo cu Steaua și să interpreteze la fluier o arie binecunoscută dumnealui: Săru'mâna, Coane Dâncu, îl... „fac imediat pe oier!”
si-a dat cu parerea un fost arbitru german, dar care astazi e angajat la bild, ziarul de scandal cel mai renumit din germania...ce facem , gsp ? preluam toate stirile cancan-iste din europa ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.