Alte știri din fotbal
„Când mă iei pe mine atacant?” » Președintele revelației din Superligă, dialog deschis despre transferuri
0
Favoritul lui Becali explică de ce a ales-o pe FCSB: „Când te sună un club mare, trebuie să accepți provocarea”
2
Fostul internațional cu peste 200 de meciuri în Liga 1 a rămas liber de contract și poate reveni în România: „Sunt dispus la negocieri cu oricine”
0
„Mircea Lucescu a fost zeu, acum e «muritor»”! Discurs fără echivoc al fostului „optar” al României despre actuala generație
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi mari din Europa vor să îl transfere pe Kees Smit, MVP-ul de la Euro U19
0
După 6 înfrângeri din 6 în Europa League, antrenorul a fost demis înainte de Anul Nou
0
Interes incredibil pentru Cupa Mondială 2026 » 150 de milioane de cereri de bilete!
0
Președintele Barcelonei este implicat într-un nou scandal » Acuzat de fraudă de 100.000 de euro
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Ziua și cererea în căsătorie » Jucătorul FCSB-ului și-a surprins iubita de sărbători: „Cât de norocoasă pot fi?”
0
O concurentă de la „Big Brother” i-a luat ochii fostei vedete din Premier League: „I-ar fi plăcut foarte mult să participe și el”
0
Au descoperit idila momentului: „Cea mai dorită femeie de la Madonna încoace l-a cucerit pe fotbalistul lui Milan”
0
Internaționalul român a cerut-o în căsătorie pe cântăreața Aza Gabriela: „Sufletul a știut. Inima a învățat. Iar azi spun «DA»”
12
Mesajul lui David Popovici pentru practicanții înotului: „Sprint With The ...
Libertatea
Raport cutremurător: zeci de soldați moldoveni bătuți crunt în cazarme, ...
Adevărul
„N-am mai spus-o: Mircea Lucescu m-a vrut la Șahtior” » Bogdan Lobonț se ...
GSP SPECIAL
Casa lui Vladimir Putin a fost atacată cu drone ucrainene, acuză Rusia
Libertatea
Henry joaca foarte bine atunci cand evolueaza ca varf. S-a vazut asta in acest meci. Pacat ca in majoritatea meciurilor el joaca pe postul pe care evolua Ronaldinho, unde nu isi poate demonstra adevarata valoare.
imi pare rau dar am asistat personal la meciul cu Getafe, iar organizatorii au indicat o prezenta de 67.000 de spectatori, a doua in top dupa meciul cu Atletico Madrid, la vremea aceea.. mai informatzi-va fratzilor..
"Dacă acum două etape, cu Getafe, nu fuseseră nici 60.000, cu Valencia au venit 82.889, recordul stagiunii." nici 60 de mii. de parca au jucat fara suporteri :)). si la noi abia daca se aduna 10.15 mii de suporteri pe stadioane
pretene nu te lua numai dupa rezultate, ci dupa joc asa ca modifica si pune pe HOFFENHEIM pe 2 sau pe 3 ca astia joaca FOTBAL nu altecva ee..si inca ceva BARÇA totdeauana a fost singura echipa care sa straduit sa joace FOTBAL inainte de a avea rezultate cum fac echipele din italia sau madridul care il lauda atat lume degeaba.Anul asta Barça ia campionatul ca si sigur si cred ca si cupa, CL ii revine la o echipe din italia...sa vedem..
Barcelona este fara indoiala cea mai in forma echipa a momentului In europa...iata clasamentul meu(TOP 5 )dupa tot ce-am vazut prin campionate si europa: 1.BARCELONA 2.BAYERN 3.LIVERPOOL 4.INTER 5.HOFFENHEIM
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.